Businessman pressing colorful mobile app icons with bokeh background

Haftanın İoslarını Gördünüz mü ?

App store uygulama sayısı bir milyon beş yüz bini aşmış bulunmakta. Ve bu sayı her geçen gün daha da artıyor. Her kategoride sınıf sınıf ayrılarak sunulan bu uygulamalardan bazıları gerçekten fazlasıyla işimizi görürken, bazıları da para ile almamızı bırakın, yüklemeye dahi pişman olmamıza neden oluyor. Bu hafta için tüm uygulamalar arasında kaybolmanızı engellemek adına sizin için kategori bazında haftanın en iyi ios uygulamaları önünüze seriyoruz. Hadi bu uygulamalara birlikte bakalım.

sevilen-uygulamalar

Haftanın en iyi iOS uygulamaları içinden ilk olarak öne süreceğimiz kategori, tabi ki en popüleri olan oyun kategorisi olacak. Loop Drive 2 İsmindeki bağımlılık yapan oyunumuz güzel olmasının yanında ücretsiz olarak sunulmuş. Bir araba yarışı olan oyunumuzda arabanızla dairesel yollarda diğer arabalara çarpmadan ilerlemek zorundasınız. Bu yarış esnasında topladığınız altınlarla da kilitli olan performansı yüksek araçları açabiliyorsunuz. Eğitim kategorimizde ise Saga Mini Pet Cafe isimli uygulamamız çocuklar için şirin bir eğitim uygulaması. Çizgi film tarzında başkahramanı sevimli bir köpek olan uygulamada  renkli şekil ve meyveleri uygun yerlere yerleştirilmesini konu alıyor. Bu arada uygulama iki ve dört yaş arasındaki çocuklar için tavsiye edilmekte.

sago-mini-pet-cafe

Sosyal ağ kategorimizdeki  uygulamamız whatsapp kullanıcılarını sevindireceği benziyor. Bildiğiniz üzere ipad cihazlarında whatsapp uygulaması bulunmamakta. Bu uygulamamız ile telefonunuzda kullandığınız whatsapp hesabınızı ipad cihazınızda kullanmanıza olanak sağlıyor. Uygulamamızın ismi All Device For Whatsapp, tamamen web whatsapp sistemiyle aynı  şekilde çalışıyor. Telefonunuz ile cihazdaki QR barkodu okutarak ipadinize aktarımını sağlıyorsunuz. Fotoğraf kategorimizdeki bir başka uygulamamız, Facetune for İpad ismindeki photshop tabanlı bir uygulama. Çektiğiniz fotoğraflarınızı ufak bir dokunuşla lekeleri giderebilir, kırışıklarınızı düzleştirebilir yada sararmış dişlerinizi inci gibi beyazlatabilirsiniz. Ayrıca sepya gibi çeşitli renk formatlarıyla şekil fotoğraflar yaratabilirsiniz.

Son olarak vereceğimiz kategori yiyecek ve içecek olacak. Aşçı – Videolu Pratik  Yemek Tarifleri isimli uygulamamız gayet kaliteli ve yapımı kolay yemeklerin tariflerinin sunulduğu gayet geniş bir kütüphane. Yazılı olarak verilen tarif ve ipuçlarının yanında videolu anlatımıyla daha da anlaşılır hale getirilmiş. Bu uygulamayı bekarlar için özellikle tavsiye edebilirim. Haftanın en iyi IOS uygulamaları şimdilik bunlar görülüyor. Bakalım haftaya devrim niteliği taşıyan bir uygulama ile karşılaşabilecek miyiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*