Gionee M2017 telefonu çığır açacak

Akıllı telefon piyasalarında yaşanan hareketlilikten sonra en çok merak edilen özelliklerin başında telefonların batarya sorunları gelmektedir. Özellikle akıllı telefonların en büyük sorunlarının başında gelen batarya konusunda firmaların çalışma yapmalarından sonra Gionee M2017 modeli çıkartacağı batarya ile kullanıcıların uzun süre şarj problemini ortadan kaldıracak gibi duruyor.

Günümüzde en fazla 3000 Mah gücünde bataryaların günlük giden şarjlarını düşündüğümüz zaman Gionee M2017 telefonunun çıkartacağı 7700 mAh kapasitesinde batarya şimdiden dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterdi.

Çinli üretici firmanın üzerinden uzun zamandır çalıştığı ve kısa süre içerisinde piyasalara sürmeyi hedeflediği bu telefonun özellikle bataryası şimdiden en çok konuşulan teknolojik ürünler arasına girme başarısı gösterdi.

Ancak bu telefonda sadece batarya konusunda değil her konuda harikalar yaratmayı planlayan firmanın 1440 x 25600 ekran çözünürlüğü ile 4 K ekran çözünürlüğünü kullanıcılarına sunacak olması da dikkatleri çekme başarısı gösterdi.

5.7 İnçlik ekran boyutu ile de dikkatleri üzerine çeken bu telefonun ülkemizde satılıp satılmayacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmazken özellikle yurt dışında yaşayanların en azından şarj problemini ortadan kaldıracak olan bir telefonun üretilmesi tüm Dünya’da dikkatleri üzerine çekmesine neden oldu.

Sadece batarya konusu ile değil bütün özellikleri ile dikkatleri üzerine çekme başarısı gösteren bu telefonunun biraz kalın ve ağır olması eksi yönleri arasında gelmektedir. Ancak bu kadar yüksek kapasite de bir bataryanın olduğunu düşündüğümüz zaman bu telefonun bu kalınlıkta ve ağırlıkta olması kullanıcıları rahatsız edici bir özellikte olmadığını gösteriyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*