Galaxy S8’e iPhone özelliği geliyor

Telefon firmaları arasında rekabet hız kesmeden devam ediyor. Dünya’nın en büyük teknoloji devleri arasında yer alan Samsung ve Apple firmasının 2016 yılının ortalarında çıkarttığı amiral gemi telefonlarında iPhone 7 telefonu ile en yakın rakibi Samsung’a fark atan firma bu sene zorlanacak gibi duruyor.

Apple firmasının iPhone 7 telefonları ile satış rekorları kırmasından sonra piyasalara Samsung firması Note 7 telefonlarında yaşanan batarya sorunlarından sonra satış rakamlarında baya bir geride kaldı ve telefonun üretmini durdurmak zorunda kaldı.

Yıllardır kıyasıya rekabet içerisinde bulunan ancak son zamanlarda ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalan bu iki firmanın son zamanlarda yeniden rekabet ortamında karşı karşıya gelmesini bekliyorum. Özellikle Galaxy S8 telefonunun özellikleri konusunda basına sızan bilgiler Apple firmasının 2017 yılında zor durumda kalmasına neden olacak gibi duruyor.

iPhone 7 telefonları ile satış rekorları kıran firmanın Galaxy S8 karşısında çıkartacağı telefon merak konusu olmaya başlarken bugünlerde basına sızan bilgiler başarılı sonuçlar alınabileceğini tekrar gündeme getirdi.

Apple firmasının kullanıcılarına sunduğu 3D Touch özelliğinden sonra Galaxy S8 telefonunda buna benzer bir özelliği telefonunda kullanacak olması merak konusu olmaya başladı.

2017 yılının başlarında piyasalara çıkartmaya hazırlandığı Galaxy S8 telefonunda yeni özellikler ile müşterilerini geri kazanmaya çalışacak olan firma bakalım bu konuda ne kadar başarılı olacak ve kıyasıya rekabette yine Apple firmasının yakalama başarısı gösterebilecek mi?

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*