Galaxy S8 SD kart desteği ile geliyor

Samsung firmasının Galaxy S6 telefonlarında kullandığı dahili hafıza arttırma özelliğinin Galaxy S7 telefonlarında kaldırılması kullanıcıların en çok şikayet ettiği konuların başında gelmektedir.

Özellikle son zamanlarda akıllı telefon firmalarının en çok tercih ettiği dahili depolama konusunda sınırlamayı ortadan kaldıracak olan Galaxy S8 telefonunun 256 GB’a kadar artan hafıza tercihi sunması kullanıcılar tarafından oldukça dikkat çekmesine neden oldu.

Özellikle kamera teknolojisinin giderek artması kullanıcıların fotoğraf ve kamera konusunda oldukça yüksek çözünürlüğe sahip olan kameralardan çekimler yapması hafızaların kısa süre içerisinde dolmasına neden olmaktadır. Buda Galaxy S7 telefonlar da hafızaların hemen dolmasına neden oluyor. Bu durum karşısında gelen şikayetleri ortadan kaldırmak için çalışmalarına devam eden Samsung firmasının Galaxy S8 telefonunda bu özelliği değiştirmesini duyurmasından sonra kullanıcılarına ne gibi özellikleri getireceği merak konusu olmaya başladı.

Samsung firmasının amiral gemisi olacak olan Galaxy S8 telefonuna SD kart desteğinin sunulmasından sonra kullanıcılar bundan sonra dilediği kadar fotoğraf çekme fırsatını yakından bulacak. 256 GB kadar yüksek hafızası ile son derece önemli dahili hafızasını kullanıcıların hesabına sunacak olan bu firmanın sizlere sunacağı detayların açıklanmasından sonra sizlere detaylı bilgilerin aktaralacağını açıklamak istiyoruz.

İşte son zamanların en çok merak edilen telefonlarından olan Galaxy S8 telefonun basına sızan bilgilerinin başında gelen depolama bilgisi diğer detaylar hakkında sizlere en kısa süre içerisinde bilgileri sunmaya devam edeceğiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*