Galaxy S7 Edge yeni rengi ile geliyor

Samsung firmasının amiral gemi telefonlarından olan Galaxy S7 Edge’nin yakın zamanda yeni rengi ile Türkiye’de satışa sunulacak olmasından sonra kullanıcılar bu telefonun yeni rengini merak etmeye başladı.

Son zamanlarda yaşadığı sıkıntılar ile kullanıcılarını zor durumda bırakan ve telefonlarında meydana gelen patlamalardan sonra büyük bir kullanıcı kaybı yaşayan Samsung’un Galaxy S7 Edge telefonlarında yaptığı düzenleme ve farklı renk seçeneğinden sonra kullanıcılar tarafından nasıl seçileceği merak konusu olmaya başladı.

Galaxy S7 Edge telefonunu 2 farklı renk seçeneği ile kullanıcıların hizmetine sunan firma bu sefer daha farklı bir renk olan Mercan Mavisi Galaxy S7 Edge telefonu ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Özellikle yurt dışında oldukça fazla popüler olan bu rengin 28 Kasım tarihinden itibaren ülkemizde de satışa çıkacak olması telefonun nasıl karşılanacağı hakkında merakların artmasına neden oldu.

Galaxy S7 Edge telefonunun özellikleri bakımından en çok tercih edilen Samsung telefonlarının başında gelen bu telefonun renk tercihi konusunda bu şekilde artık kullanıcıların karşısına çıkması meraklı bekleyişi de beraberinde getirdi. Uzun zamandır en çok tercih edilen telefonların başında gelen Galaxy S7 Edge telefonunun bu renginin kullanıcılar tarafından nasıl bir not alacağı ise merak konusu.

İşte Galaxy S7 Edge telefonu hakkında kullanıcıların merak ettiği Mercan Rengi telefonun şık görüntüsü ve diğer özellikleri hakkında bilmeniz gereken detaylar. Telefonun fiyatı hakkında firma henüz bir açıklama yapmadı bunu da belirtmek isteriz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*