Galaxy Note 8 dedikoduları başladı

Akıllı telefon piyasalarının son zamanlarda en çok eleştiri alan firmalarının başında gelen Samsung yeni telefonu olan Galaxy Note 8’i ne zaman çıkartacağı konusunda dedikoduları alevlendirdi. Son zamanların en çok tercih edilen firmalarından olan ancak geçen sezon çıkarttığı amiral gemi telefonu Galaxy Note 7’de meydana gelen patlamalardan sonra bir anda büyük bir zarar uğrayan firma yeni telefonu üzerinden oldukça önemli çalışmalara yaparak kullanıcıların dikkatini çekme başarısı gösterecek gibi duruyor.

Apple firması ile girdiği rekabette kimi zaman öne geçen ancak son telefonunda meydana gelen sorunlarından sonra piyasalarda bir anda yok olan firmanın son amiral gemi telefonu olacak olan Galaxy Note 8 hakkında dedikoduların giderek artmasından sonra kullanıcılar bu telefonun ne zaman çıkacağını merakla beklemeye başladı.

Samsung firmasının Galaxy Note 8 modelinin 2017 yılının ilk çeyreğinde kullanıcıların hizmetine sunacak olmasının duyulmasından sonra kullanıcılar telefonda ne gibi özelliklerin geldiğini merak etmeye başladı. Özellikleri bakımından son derece önemli olan bu telefon hakkında basına sızan bilgilerde firma özellikle ekran boyutunda bir değişikliğe gitmezken sadece işlemci hızı ve son güncellemeler konusunda kullanıcılarına büyük sürprizler yapacak gibi duruyor. Uzun zamandır merakla beklenen bu telefonun özelliklerinin basına sızmaya başlamasından sonra sizlere en kısa süre içerisinde yeni özellikleri duyurmaya başlayacağız ve aklınıza takılan soru işaretlerini bu anlamda gidermeye çalışacağız. İşte merak edilen Galaxy Note 8 telefonu hakkında şu an için basına sızan bilgiler ve teknik detayları hakkında kullanıcıları az da olsa rahatlatacak olan bilgiler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*