Galaxy Note 7 hakkında detaylı inceleme

Dünya’nın son zamanlarda en büyük sorun yaşadığı telefonların başında gelen Galaxy Note 7 telefonları hakkında Samsung firması detaylı bir inceleme başlattı.

Teknoloji devi Samsung son yıllarda başını belaya sokan ürünlerinden olan Galaxy Note 7 hakkında detaylı inceleme başlatan firma çarpıcı sonuçlar ile kullanıcılarını aydınlatmaya başlamak üzere. Özellikle kıyasıya rekabet içinde bulunduğu Apple firması ile arasında farkın açılmasına neden olan Galaxy Note 7 telefonlarını piyasadan toplatan ve özellikle kullanıcıları mağdur eden batarya üzerinde önemli çalışmalarda bulunan firmanın sorunun sadece batarya konusunda olmadığını açıkladı.

Kullanıcıların birçoğunun cebinde patlayan bu telefonunun yazılımsal olarak da sorunlarının olduğunun ortaya çıkmasından sonra firmanın yaptığı detaylı incelemeden sonra sadece batarya olmadığı kanısına varması çalışmalarını detaylı olarak tekrar yapmasına neden oldu.

Galaxy Note 7 telefonlarından sonra geçtiğimiz günlerde gelen bir haber firmanın büyük bir kayıp yaşamasına da neden oldu. Özellikle beyaz eşya hizmeti vermeye başladığı yıllardan bu yana büyük bir gelişme gösteren firmanın çamaşır makinelerinde meydana gelen patlamalardan sonra firma kendi içerisinde yaptığı çalışmalar ile sorunun neyden kaynaklandığını buldu.

Özellikle müşteri kaybı konusunda yaşadığı sorunları ortadan kaldırmak için çalışmalarına başlayan firmanın son zamanlarda geliştirdiği güvenlik kurulunun yaptığı çalışmalar ortaya yeni sorunların çıkmasına neden oldu. Geçtiğimiz günlerde müşterilerine duyurmayı haber verdiği bu sorunlar hakkında bakalım sorunun neyden kaynaklandığını açıklayacak olmasından sonra müşteriler firma hakkında neler düşünecekler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*