FIFA 17 ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak

Dünya’nın en önemli spor oyunu firmalarından olan EA Sport yakın zamanda çıkartmayı planladığı oyunu olan FIFA 17 ile ilgili önemli bir haberi kullanıcılarına duyurdu.

Uzun zamandır PES ve FIFA arasında devam eden futbol oyunu rekabetinde son yıllarda öne geçen firma kullanıcılarına artık sürpriz yaparak oyunun ücretsiz olarak 3 gün boyunca kullanılmasına fırsat verdi.

FIFA 17 ile yeni sezona bomba gibi girmeyi hedefleyen oyunun özellikle piyasalara çıkmadan önce kullanıcılar tarafından merakla beklenmesi firmanın ücretsiz olarak tam sürümünü deneme amaçlı kullanıcılarının hizmetine sunacağını duyurdu.

27 Kasım tarihinde satışa sunmaya hazırlanan EA Sport firması özellikle oyunda yaptığı ciddi grafik değişiklikleri ile dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterecek gibi duruyor. Uzun zamandır piyasaları alt üst eden FIFA 16 oyununun biraz daha geliştirilmiş modeli olan bu oyunda grafiklerin gerçeğe biraz daha yakın olduğunu ve kullanıcıların hizmetine bu şekilde sunulduğunu belirtmek istiyoruz.

Oyunu almadan önce oynayacaklar için önemli bir adım adam firma kullanıcıların 3 gün boyunda oyunun ücretsiz sürümünü indirip bütün özelliklere bakma imkanını sunması kullanıcılar tarafından tam not alırken piyasalara çıkar çıkmaz ne kadar satılacağı ise merak konusu olmaya başladı. FIFA 17 oyununun içerisinde bulunan yeni sürümünde kullanıcıların özellikle tam sürümü ile deneme fırsatının sunulmasından sonra oyunun piyasalarda satış fiyatının 160 TL ile 186 TL arasında değişen fiyatlar ile sahibinin olacağı açıklandı.

FIFA 17 oyunu 25 Kasım’dan itibaren tüm oyun mağazalarında yerini alacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*