EVOBT RS6 Slim 16 GB teknik özellikleri

Akıllı telefon piyasalarının en uygun telefonlarından olan EVOBT RS6 Slim 16 GB telefonunun merak edilen teknik özelliklerini sizler için açıklayacağız. Son zamanların en çok merak edilen en ucuz telefonları arasında ilk sırada gelen ve bugüne kadar binlerce müşteri tarafından satın alınan EVOBT RS6 Slim 16 GB telefonu özellikleri bakımından son derece başarılı ve fiyatına göre alınacak en iyi telefonlar listesinde ilk sırada gelmektedir. Sadece 300 TL ve 350 TL gibi fiyata internet ortamında rahatlıkla bulacağınız bu telefonun teknik özellikleri hakkında detaylı bilgiler verelim.

Telefon öncelikle 5 inçlik ekran boyutu ile kullanıcıların hizmetine sunulmuş olan bir telefon olarak dikkat çekmektedir.

122 gr ağırlığında bulunan bu telefonu boytuları ise 144 x 70 x 8 mm boyutlarında kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Ekran çözünürlüğü olarak ise bu telefonda 1280 x 720 piksel çözünürlüğe sahip bir ekran çözünürlüğü dikkat çekmektedir.

IPS LCD ekran bulunan bu telefonun 16 Milyon ekran çözünürlüğü kapasitesi bulunmaktadır.  Kamera konusunda 8 MP arka kamerası ile kullanıcıların karşısına çıkan bu telefonun 3 MP ön kamerası biraz kötü olduğunu göstermektedir. Özellikle son zamanlarda çıkan kameralar ile kıyaslandığı zaman sınıfta kalacak olan bu telefonun ancak fiyatı ile kıyaslandığı zaman çok başarılı bir telefon olduğunu sizlere açıklamak istiyoruz.

Merak edilen bu telefonu belli başlı sitelerde bulunan yorumlara bakarak detayları öğrenebilirsiniz. İşte merak edilen telefonun detayları ve özellikleri.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*