Evasi0n Jailbreak 1.5 Yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde ios 6.x için ilk jailbreak’i çıkaran Evasi0n, İos sürümünü güncelleyen kullanıcılar için Evasi0n Jailbreak 1.5‘i yayınladı.

Evasi0n Jailbreak 1.5

 

Yeni jailbreak’i kurmak isteyenler için en önemli detay ise telefonlarında İos 6.1.2 ve İos 6.0 yüklü olması. Bunların haricinde jailbreak çalışmamaktadır. Diğer önemli bir husus ise jailbreak öncesi olası bir veri kaybı yaşanmaması için mutlaka telefonun yedeğini almak gerekiyor.

Evasion Jailbreak 1.5 İndirme linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Windows Sürüm İndir
Mac Sürüm İndir
Linux Sürüm İndir

Yukarıdan bilgisayarınızın işletim sistemine göre bir sürümü seçip bilgisayarınıza yükleyin.

Daha sonra telefonunuzun yedeğini alıp, işletim sisteminin uygunluğundan emin olduktan sonra, bilgisayarınıza bağlayıp Evasion Jailbreak 1.5’i açıyor ve “JAİLBREAK” butonuna tıklıyorsunuz.

To continue, please unlock your device and tap the new “Jailbreak” icon. yazısı gelene kadar bekliyorsunuz. Bu yazı geldiğinde telefonunuza kurulmuş olan Jailbreak iconuna tıklıyorsunuz ve telefonunuz kapanıyor. Burda işlem iptal oldu sanmanıza gerek yok, bir süre sonra yeniden açılacaktır. Bu sırada bilgisayar bağlantısını kesmeyin.  Jailbreak işlemi devam ediyor olacak. Daha sonra uygulama üzerinde bulunan jailbreak işlemi tamamlandığında telefonunuz Jailbreak’lenmiş olacaktır.

Evasi0n Jailbreak 1.5 Kurulumda yaşanıcak hatalar için gelecek gün bir yazı yayınlanacak, yazı yayınlanana kadar oluşan hataları yorum olarak yazarsanız, çözümünü yeni yazıda bulabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*