En İyi Android Oyun Kumandaları Hangisi?

Akıllı telefonların insanların hayatlarında yer almasının ardından, kişilerin yaşamlarında oyun uygulamaları giderek daha çok yer edinmeye başlamıştır. Kişisel bilgisayarlar aracılığı ile oyun dünyasına adım atmış olan kişilerin, her zaman ellerinde bulundurabildikleri telefonları ile bu dünyada ki yolculuklarına devam edebilme şansları ellerine geçmiş bulunmaktadır. Fakat akıllı telefon ya da tabletler aracılığı ile dokunmatik ekran da oyun oynamak insanların yeterli zevk almalarını engellemektedir. Bu durumda devreye oyun kumandaları girmektedir. Peki En iyi android oyun kumandaları hangisi sorusuna nasıl cevap verilebilir.

android-oyun (3)

MadCatz GameStart C.T.R.L 
Bu ürün kullanımı açısından hem Android kullanıcıları hem de kişisel bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış olması ile dikkat çekmektedir. Özellikle Android için sorun göstermeden çalışmakta olan bu oyun kumandası aynı zamanda standart bir Xbox 360 kumandasının tasarımına sahiptir. Pil ömrünün 40 saat olması kullanıcıların olumlu düşüncelerini arttırıcı bir özellik iken ayrıca kumanda üzerinde video ileri ve geri sarma tuşları ile ses kısma ve açma tuşları da bulunması kaliteyi yükseltmektedir.

Steel Series Stratus XL

En iyi android oyun kumandaları hangisi sorusuna verilecek bir diğer cevap ise Steel Series Stratus XL olarak geçmektedir. Bu ürünün en dikkat çekici özelliği tasarımıdır. Turuncu ve siyah renk seçeneklerine sahip olan bu ürün, hem Android hem de kişisel bilgisayar kullanıcıları için uygun bir ürün olarak göz önüne gelmektedir. Ayrıca tasarım özellikleri olarak Xbox kumandasının örnek alınmış olmasının da nedeni ile 2 adet joystick ve 1 adet d-pad bulunmakta olan bu oyun kumandası üzerinde, 4 tuş bulunmaktadır.

android-oyun (2)

Moga Pro Power

Düşük fiyat ile satılmakta olan bir ürün olmasına rağmen, telefon tutma özelliği ve lityum-ion pili En iyi android oyun kumandaları hangisi sorusunun bir cevabının da bu ürün olmasına neden olmuştur. Moga Pro Power üründe de siyah ve turuncu renk seçimleri bulunmaktadır. Elde tutuşunun rahatlığı ile rakiplerinden büyük bir fark ile ayrılmakta olan bu oyun kumandası; 1 adet d-pad, 2 adet analog ve 4 tuşa sahip bir tasarımdadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*