Düzenli Randevu Kaliteli Sağlık Hizmeti

Yıllar ilerledikçe teknolojinin gelişim paralelliği ile de birlikte her şey kolaylaşıyor. Bir tuş ile devasa boyutlarda termik santrallerin çalıştırılabildiği gibi, tek bir dokunuş ile uzaya uydular gönderilebilmektedir. Böylesi bir gelişim içinde bulunan dünyada, her ülkenin kendine özgü sistemleri çağa uygun bir şekilde adapte etmesi gerekmekte, insanların zaman kaybı olarak nitelendirdiği tüm eylemleri en aza indirgemelidir. Ülkemizde geçtiğimiz 20 seneye baktığımızda bu minvalde gelişmelerin görüldüğü aşikardır. Okuma yazma oranının düzenli yükselişi ve kişisel gelişime çok daha fazla önem verilmesi, bu doğrultuda bireylerin yetiştirilmesi gelecek nesillere ışık tutmaktadır. Bu gelişmelerin belki de en önemlisi sağlık alanında yapılan atılımlardan oluşmaktadır. Bu atılımlardan şüphesiz en önemlisi de telefondan MHRS uygulaması ile randevu sistemlerinin profesyonelleştirilmesi olmuştur.

uygulama

Herkes tarafından bilinen bir gerçektir ki hastane sıralarının efsaneleşmesindeki durum, kaliteli bir sistemin bir türlü getirilememiş ve olumlu anlamda oturtulamamış olmasından kaynaklanmaktadır. Sabahın erken saatlerinde hastane kapılarında bekleyen kalabalıkların oluşması, hem hastaları hem doktorları hem de diğer hastane çalışanlarını zor durumda bırakan faktörlerden idi. Böylesi bir kargaşa ortamında kaliteli bir hizmetin verilmesinin de zorluğu ile birlikte üretilmesi gereken çözümlerin yerine, yepyeni sorunlar doğuyordu. Ancak telefondan MHRS uygulaması ile birlikte hastanelerde randevu sistemlerinin internet ortamına taşınması her kesim tarafından rahatlatıcı bir etkiye sahip olmuştur.

randevu

Android ve İos işletim sistemlerinden indirilebilen telefondan MHRS uygulaması, ücretsiz olup kullanıcıdan istenilen bilgilerin girilmesi ile birlikte seçilen hastane ve gidilmek istenen bölüm tercihi sonucunda, ilgili doktorun boş olan saat dilimlerine randevu almanızı sağlamaktadır. Bu şekilde gerçekleştirilen randevu sistemlerinde, hem hasta beklemek zorunda kalmamakta hem de doktorlar sakin ve sistemli bir şekilde görevlerini yerine getirmektedir. Özellikle yaşlı hastaların imdadına yetişen uygulama, yorgun bedenlerinin hastane sıralarında beklemesini engellemiş olup, istedikleri saatte aldıkları randevu ile en kısa sürede iyileşmelerini sağlamıştır. Bu uygulama ile randevu alındığında, hastane içerisinde rutin kayıt işlemlerinizin de yapılacağından randevu saatinden 15 dakika erken gelmenizin fazladan bekleme sürenizi azaltacağını da unutmayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*