Deseat internet kullanıcılarına müjde verdi

İnternet Dünyasının hızlı geliştiği günümüzde birçok yazılım şirketi çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyor. Kullanıcıların en çok merak ettiği konuların başında gelen internet hesaplarını silme veya dondurma gibi işlemler üzerinde çalışan Deseat yazılımcıları müjdeli haberi açıkladı. Son zamanlarda geliştirdiği programlar ile beraber kullanıcıların artık tek hamle ile bütün internet hesaplarını silmeleri mümkün hale getirildi.

Yapılan araştırmalardan sonra internet kullanıcılarının birçoğunun birden fazla hesabının olması kullanıcıların zaman zaman zor durumda kalmasına neden oluyor. Özellikle açılan bazı hesapların zaman içerisinde unutulan şifreleri kullanıcıların yeni arayışlar içerisine girmesine ve daha önceden açtığı hesaplarının aktif hale gelmesine neden olduğundan Deseat yazılımcıları kullanıcıları zor durumda bırakan bu durum üzerinden uzun zamandır çalışmalarına devam ediyor.

Deseat.me isimli firmanın yaptığı çalışmalardan sonra kullanıcılar artık birden çok hesaplarını sadece bu program üzerinden tek bir tıkla silme imkanını yakından bulmuş olacaklar.

Siteye üye olarak kullanıcı adlarını yazmanız durumunda site hesaplarının aktif olduğu web sitelerine ulaşarak sizlere panel üzerinden bu sitelerin adreslerini otomatik olarak yollamaktadır. Bu durum karşısında kullanıcılar silmek istediklerini hesaplarını o durum altından silerek kullanıcılarına tek tıkla hesap silme işlemlerini sunuyor.

Son derece önemli olan ve kullanıcıların merak ettiği eski veya aktif hesapları silme işlemlerini sizlerde kısa süre içerisinde yapmak istiyorsanız yapmanız gereken Deseat.me isimli siteye girerek burada bulunan ve sitenin sizlerin hesaplarına erişmesine izin verdiği siteleri tek bir hamle ile silmek veya kaldırmak olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*