Cydia’dan Paypalsız Tweaks Alma İşlemi

Bir çok okuyucumuzdan paypal veya amazon gibi aracı şirket hesapları olmadığı için tweak alamadıklarına dair yorumlar alıyoruz.  Bu yazımızda sizlere nasıl bu sitelere üye olmadan tweak alabileceğinizi anlatacağım.

 

url

 

Cydia bu hesaplar olmadanda ödeme kabul ediyor fakat kredi kartınızın yurt dışına ödeme yapabilmeye açık olması gerekmekte.  Fakat uğraşmak istemiyorsanız bir paypal hesabı açıp daha kolay bir şekilde alım yapabilirsiniz. En kolay yol paypal hesabı açmak, ben açmıyacağım diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Öncelikle Cydia üzerinden beğendiğiniz ve almak istediğiniz uygulamaya girip purchase  butonuna tıklıyoruz.  Önüne bir ekran çıkıcak burda sizden google veya facebook hesabınızla giriş yapmanızı istiyor. Dilediğiniz bir tanesi ile giriş yapabilirsiniz bu bölüm önemli değil.  Giriş yapdıkdan sonra önünüze ödeme seçenekleri sayfası geliyor, bu sayfadan paypal ile ödemeyi seçiyorsunuz. İşte bu bölüm paypal hesabı olmayanlar için, ödeme ve giriş ekranının hemen altında  “Pay with a card” bölümü bulunmakta buna basıyoruz.  Açılan ekranda ise ülkenizi seçip sırası ile kredi kartı bilgilerinizi giriyorsunuz.  Ödemeyi yapıyorsunzu ve tekrar cydia ekranına otomatik olarak geri dönüyorsunuz, geri döndüğünüz saydadaki cancel butonuna tıklayıp install butonuna tıklıyorsunuz ve uygulama indirilmeye başlıyor.  Bu işlemleri yaptığınızda otomatik olarak paypal hesabıda açılmış oluyor, böylece bir dahaki satın alma işleminde paypal hesabınıza girebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.  Merak ettiğiniz ve yapamadığınız bölümler olursa yorum bölümünden yazdığınız takdirde ekiplerimiz yardımcı olacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*