Counter Strike’ta yeni bir güncelleme geldi

Dünya’nın en çok oynan savaş oyunlarının başında gelen Counter Strike son yaptığı güncelleme ile birlikte dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterdi. Özellikle son zamanlarda ciddi yatırımlar yaparak oyun üzerinde geliştirmeler yapan yapımcı firmanın son yaptığı güncellemeden sonra oyuncular tarafından oldukça merak edilen oyunlar arasında geleceğini şimdiden sizlere açıklamak istiyorum.

Steam üzerinden satışı yapılan ve halen Dünya’nın en çok sevilen oyunlarının başında gelen Counter Strike özellikle uzun yıllardır devam eden oyununa getirdiği özelik ile artık kullanıcıların oyundan daha çok zevk almasına yardımcı olacak.

Geçtiğimiz günlerde yapılan Dünya Counter Strike şampiyonasında ülkemizin şampiyon olması aslında bu oyunun ne kadar çok sevildiğinin en büyük göstergesi olarak karşımıza çıksa da Counter Strike artık hava durumu güncellemesinin gelmesinden sonra daha zor bir hal alacak ve kullanıcılar tarafından oldukça fazla oynanacak oyunlar arasında gelecektir.

Counter Strike yapımcılarının uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve bu hafta içerisinde hayata geçireceği güncellemeden sonra oyun içerisinde kullanıcıların artık yağmurlu havalar , sisli havalar , kum fırtınalı havalarda kıyasıya bir mücadele vereceğini açıklamasından sonra oyunun hayranları şimdiden gelecek olan bu güncellemeden sonra sabırsızlanmaya başladı. Özellikle bu Counter Strike oyununu profesyonel olarak oynayan oyuncuların işlerini daha da zorlaştıracak olan bu güncellemenin hayata geçmesinden sonra bakalım oyun severler oyun hakkında görüşlerini firmaya nasıl bildirecekler. İşte merak edilen Counter Strike güncellemesinden sonra oyuna gelecek olan diğer özellikler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*