Casper Via P1 teknik özellikleri ve kullanıcı yorumları

İlk bakışta bir bilgisayar markası olarak hafızamızda yer eden Casper markasının son yıllarda piyasalara sürdüğü telefonlar oldukça fazla dikkat çekmeye başladı. Son yılların en çok tercih edilen cep telefonlarından olan Casper markası cep telefonlarının bugün sizler için amiral gemisi olan Casper Via P1 teknik özelliklerini inceleyeceğiz.

Firmanın uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve geçtiğimiz aylarda piyasalara sürdüğü en yeni nesil android  telefonların başında gelen Casper Via P1 fiyatı ve teknik özellikleri karşı karşıya geldiği zaman oldukça başarılı sayılacak bir telefon olarak dikkat çekmektedir.

Telefonun 32 GB dahili kapasitesinin bulunması yeterli denecek bir seviyede karşımıza çıkıyor. Ancak firma burada kullanıcıların daha fazla depolama alanı ihtiyacı olacağını göz önüne alarak kullanıcılarına 128 GB’a kadar çıkan bir telefon sunmaktadır. Özellikle ekran boyutu olarak 5.2 inçlik ekran kapasitesinin bulunması telefonun aslında son derece şık bir görüntüsüne sahip olduğunu gözler önüne sermektedir.

Ekran tipi olarak bu telefonda kullanılan FULL HD Ekran kullanıcıların en çok hoşuna giden özelliklerin başında gelmektedir.

Telefonun kamera olarak özelliklerine bakacak olduğumuz zaman ise gayet başarılı fotoğraf çekilmeye müsait bir telefon olduğunu sizlere açıklamak istiyoruz. Arka kamerada kullanılan 16 MP çözünürlükte bulunan kameranın gece ve gündüz çekimlerinin gayet başarılı olduğunu belirtmek isteriz. Ön kamerada ise kullanılan 8 MP çözünürlüğe sahip olan bu telefonun gündüz çekimleri başarılı olurken gece çekimlerinde aynı oranda başarılı olduğunu belirtmek yanlış olur.

Casper Via P1 kullanıcı yorumlarında % 80 üzerinde olumlu yorum alırken % 10 civarında iyi derece yorum alan bu telefonu % 5lik bir kısım ise kötü bulmaktadır. İşte merak edilen Casper Via P1 telefonun teknik özellikleri ve detayları burada.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*