callbar

iOS 6 İle Callbar v2 Kullanın

Jailbreak yapılmış iPhone kullananların bir çoğunun kullandığı CallBar, iOS 6 desteğiyle birlikte Cydia’da bulunan BigBoss reposunda yerini aldı.

callbar

Üzerine çok değişiklikler yapılmış olan CallBar’ın çalışma şeklinde farklılıklar yaşanıyor olmasa da, değişim kayıtlarına baktığımızda bir çok eksiklik giderilmiş ve Elias Limneos ve Joshua Tucker bir çok açığı kapatmış.

Apple’ın kendi cevaplama modülünü kullanmanıza gerek kalmadan telefona cevap vermenize yarayan CallBar ile telefonunuzda başka bir işlem yaparken yaptığınız işlemin yarıda kalmıyor olması uygulamanın en güzel özelliği.

Callbar v2 her ne kadar iOS 6 kullanıcılarına yönelik olarak çıkarılmış olsa da, iOS 5 kullanıcılarına da sevindirici bir haber verelim, iOS 5’e bir çok iOS 6 özelliği getirecek şekilde yeniden tasarlanmış. Örneğin iOS 6’da bulunan Mesaj İle Cevapla ve Daha Sonra Hatırlar gibi seçenekler, CallBar v2 ile iOS 5 kullanıcılarının istifadesine sunulmuş durumda.

Bunların yanı sıra, CallBar v2 ile birlikte Viber ve Skype ile arama desteği kaldırılmış durumda. Kaldırılmış olmasının sebebi ise bu programlarla arama yapıldığında uygulamaların kendi sembollerinin çıkıyor olmasının kullanıcıları rahatsız etmesi olarak bildiriliyor.

CallBar’ı BigBoss reposundan 3,99 dolar gibi bir fiyata indirebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*