Uygun maliyetli iphone

Bütçenize Uygun iPhone Gerçek Olacak Mı?

Apple ürünlerinin fiyatları rakiplerine oranla fiyat olarak bir parça daha yüksek. Bunun en büyük sebebi sanırım kalite ve getirdiği teknolojiler olabilir. Ama Apple bütçeler uygun ürünler geliştirerek iOS işletim sistemini kullananların oranını artırmayı hedefliyor. Bu amaçla Apple’ın bütçeleri zorlamayacak ucuz iPhone üreteceğine dair haberleri yayılıyor. Acaba ucuz iPhone modelinin özellikleri nasıl olacak ?

Uygun maliyetli iphone

Söylentilere gore düşük maliyetli iPhone, iMac G3 gibi saydam olarak üretilecek. Giriş seviyesi olabilecek bu iPhone, metal parçaları ve özel tasarımı sayesinde dışarıdan görülebilir olacak. iMac G3 modelindeki gibi ucuz iPhone modelinde de gizemli görüntüden kurtulmak için şeffaf yapılıyor ve gizemli görüntüden kurtulmak amaçlanıyor.

Apple düşük bütçeye uygun bir iPhone ile beraber, gelişmekte olan pazarlarda düşük segmentteki telefonlarla rekabet etme fırsatı bulacağıda yorumlar arasında yer alıyor. Düşük fiyatlı iPhone için kullanılacak malzeminin plastik olacağı diğer söylentiler arasında.

Tasarımcılar Nickolay Lamm ve Matteo Gianni şimdiden düşük bütçelere uygun iPhone’un görünümü hakkında konsept dizaynlar hazırlayıp yayınladılar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*