Black Friday Steam kullanıcılarına yaradı

Amerika’nın Şükran günü olarak kutladığı Black Friday yani Kara Cuma gününde oyun Dünyası’nın en çok merak edilen firmalarından olan Steam kullanıcılarına ciddi indirimler yaparak yeni oyunlara sahip olmalarına imkan tanıdı.

Dünya’nın en güncel oyun portalı sitesi olan Steam üzerinde online olarak oynanan oyunlara kullanıcıların ödediği paralar ciddi indirimlere girerek daha uygun fiyatlara alınabilmesine imkan verdi. Amerika’nın her sene düzenli olarak kutladığı Black Friday kapsamında açıklama yapan ve 25 Kasım’dan 29 Kasım’a kadar kullanıcılarına indirimler sunacak olan firmanın yüzde 50 civarında oyunlarda yaptığı indirimler dikkatlerden kaçmadı. Uzun zamandır oyun piyasalarının en çok merak edilen ve yakından takip edilen sitelerinin başında gelen Steam’den oyun alarak sizlerde ciddi kazançlar elde etme fırsatını yakından bulmuş olursunuz.

Steam üzerinde bulunan ve Tüm Dünya’nın en çok sevdiği oyunların yer aldığı bu platformdan sizlerde Black Friday indirimden yararlanarak yarı yarıya varan indirimlerden faydalanabilir ve tüm detayları buradan öğrenebilirsiniz.

Steam üzerinden kullanıcıların en çok merak ettiği oyunları siteye giriş yaparak ve burada bulunan satın al butona basarak Black Friday indirimini girmeniz durumunda bütün oyunlarda geçerli olan bu indirimden faydalanabilir ve 4 gün boyunca istediğini bütün oyunları sizlerde bilgisayarınızda oynama fırsatını yakından bulmuş olursunuz. Uzun zamandır merakla beklenen indirim hayata geçmesinden sonra kullanıcılar bugünden itibaren Steam üzerinde 4 gün geçerli olacak olan indirimler faydalanacak ve istedikleri kadar oyun alma fırsatını yakından bulmuş olacaklardır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*