Black Friday çılgınlığı devam ediyor

Amerika’da başlayan ve tüm Dünya’yı etkisi altına alan Black Friday indirimleri hız kesmeden devam ediyor. Son yılların en çok konuşulan indirim kampanyalarından olan ve tüm Dünya’yı etkisi altına alan Black Friday’da hangi firmalar ne kadar indirim yaptı en çok merak edilen konuların başında gelmektedir.

Amerika’nın kara Cuma diye adlandırdığı bu Black Friday kapsamında müşterilerine büyük indirimler sunan mağazalar sabahın ilk saatlerinden gece geç saatlere kadar açık kalarak müşterilerin indirimlerden yararlanmalarına imkan vermektedir. Özellikle son zamanların en çok merak edilen bu indirim fırsatlarında indirim yapan firmaların başında Apple firması geldi. Son çıkarttığı telefonlar ve tabletler ile Dünya’da satış rekorları kıran firma özellikle Black Friday kapsamında kullanıcılarına % 20 civarında indirim yaparak daha fazla ürün satmayı hedefliyor. Bu kapsamda da kullanıcıların Apple firmasının mağazalarında uzun kuyruklar oluşturduğu ve bu yüzdende oldukça önemli olan bu indirim fırsatlarından yararlanmayı hedeflemektedir.

Black Friday kapsamında indirim yapan firmalarda bazıları da özellikle Dünya’nın yakından takip ettiği oyun portalı olan Steam üzerinde gerçekleşiyor. Tüm Dünya’nın en çok oynanan oyunlarını bünyesinde barındıran Steam firması burada kullanıcılarına % 50 oranında indirimler yaparak daha çok oyun satın almaları konusunda yardımcı olmaya çalışıyor. Uzun zamandır merakla beklenen Black Friday indirimi 28 Kasım’a kadar bütün firmalarda devam edecek. Sizlerde bu indirimlerden faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken kısa süre içerisinde indirimli mağazalara giderek bu fiyatlar üzerinden alışveriş yapmak olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*