Bireysel Haberciniz : hoodcast

İnsanlar habere ulaşmak adına farklı medya organlarını kullanıyor. TV nerede ise bu konuda biraz geri kalacak gibi görünüyor. Çünkü internet ve mobil cihazlar üzerinden haber kaynaklarına erişim her geçen gün daha da artıyor. Sanırım gelecekte akıllı telefonların verdiği imkanlarla bireysel olarak herkes haberci olacak. İşte hoodcast uygulaması nerede ise herkesi birer muhabir yapacak kadar iyi bir uygulama.

hoodcast

Haber yazmak ve paylaşmak için iki genç Türk girişimci tarafından hayata geçirilen bir haber paylaşım platformu aslında hoodcast uygulaması. Haber paylaşımına odaklanan,  bunu hiçbir coğrafi sınır tanımadan ve ilk elden en hızlı şekilde  sunan bir mobil uygulama. Uygulama ile sadece fotoğraf ve kısa bir yazı ile oluşturulabilecek olan haberin saniyeler içerisinde tüm dünyaya servis edilebiliyor olması gerçekten güzel.

Sosyal medyanın gücü artık inkar edilemez boyutlara ulaştı. Tüm firmalar gibi haber kanalları da sosyal medyanın içerisinde kendine yer buluyor. Bu uygulama ile bireysel kullanıcılar da paylaşımları ile haber medyasına desteği sunuyor. Uygulama ile sokaktan başlayıp tüm dünyadaki haberlere ulaşma şansınız var. Uygulama, internette ve mobil dünyada yer alan herkese, haberlerini  anında dünyanın dört bir yanındaki insanlara sunma imkanı veriyor. Haberleri kullanıcılar üretiyor.

Hoodcast’i AppStore’dan indirmek için tıklayın.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*