Banjo.jo

Ban.jo ile Çevrenizdeki Sosyal Ağ Kullanıcılarını Bulun

Akıllı cep telefonu uygulamalarını kullanarak kullanıcılar sosyal ağlar üzerinde etkileşimli kalıyorlar. Bu uygulamalar sosyal ağ kullanıcılarını birbirleri ile iletişimde kalmaları için elinden geleni yapıyor. Bu iPhone uygulaması da sosyal ağ bağlantılarını kullanarak harita üzerinizden çevrenizde yer alan diğer sosyal ağ kullanıcıları ile iletişime geçebilmenizi sağlıyor. Ban.jo .

Banjo.jo

Uygulama dünya üzerinde oldukça popüler 1 milyon üzerinde kullanıcı var. Türkiye’de de azımsanmayacak bir kullanıcı kitlesine sahip. Uygulama ile Twitter, Facebook, Foursquare sosyal ağlarını kullanarak size en yakın diğer sosyal ağ kullanıcıları ulaşıp iletişime grime şansı yakalıyorsunuz. kullanıcısını takip etmeniz mümkün.

İlk uygulama girişinizde hangi sosyal ağı kullanmak istediğinizi seçiyorsunuz. Uygulama açılır açılmaz size iletişime geçebileceklerinizi otomatik listeliyor. Size en yakın olan ama sizinle hiçbir bağlantısı olmayan 16 “Ban.jo” kullanıcısını listeleyen bu pencereden kişilerin üzerine tıklayarak detayları görme şansınız var. Elbette isterseniz iletişime de geçebilirsiniz. bilir ve iletişime geçebilirsiniz. Harita bölümü Liste ve Resimler şeklinde iki seçenek sunuyor. Size en yakın kişi sayısı 40 – 120 arasında listeleme yapılabiliyor. İster resimlerine göz atın ister listede bilgilerine bakın.

“Ban.jo” uygulaması vazgeçemediğimiz sosyal ağları kullanarak çevremizde, yakınımızda yer alan diğer sosyal ağ kullanıcılarına yine sosyal ağ üzerinden iletişim şansı veren eğlenceli bir uygulama. İndirmek için tıklayın.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*