Asus Zenfone 3 yakında çıkıyor

Asus firmasının en çok satan telefonlarından olan Zenfone 3 yakın zamanda Türkiye piyasalarında kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bilgisayar firması olarak tanınan ancak son yıllarda çıkarttığı akıllı telefonlar ile teknoloji severlerin yakından takip ettiği markaların başında gelen Asus özellikle Zenfone serisi telefonları ile oldukça başarılı satış rakamları yakaladı ve kullanıcılarının bu konuda dikkatini çekme başarısı gösterdi. Son zamanların en çok tercih edilen akıllı telefonlarından olan ve listede her zaman kendisine üst sıralarda yer bulan Zenfone serisinin Zenfone 3 modeli yakın zamanda Türkiye piyasalarında ki yerini alacak.

Oldukça başarılı özellikleri ve fiyatı ile her zaman dikkatleri üzerine çekme başarısı gösteren Zenfone  serisi telefonların 3. olan bu telefonda 5.5 inçlik ekran yeniden tercih edilen ekran boyutu olarak dikkat çekiyor. FULL HD ekran kapasitesi özellikle kullanıcıların bu telefonu tercih etmelerinde en önemli nedenlerin başında gelecektir. Buradan ekran kasa oranı olarak biraz düşük olan bu telefonun % 77 oranında ekranı ve kasası kullanıcılar tarafından eksi puan almasına neden olacaktır.

4 GB RAM kullanılacak olan bu telefonda kullanılan 32 GB dahili hafıza firmanın son yıllarda en çok tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Özellikle SD  kart desteği ile bu telefonunun 64 GB’a kadar çıkması oldukça dikkat çekici bir telefon olduğunu gözler önüne sermektedir. Telefonu merakla bekleyen kullanıcılar için Türkiye stoklarında çıkış tarihi olarak 1 Aralık olduğunu sizlere açıklamak istiyoruz. İşte merak edilen Zenfone 3 telefonunun Türkiye çıkış tarihi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*