AppStore en iyi uygulamalar 2012

2012 yılını geride bıraktığımız şu günlerde yeni bir yıl ve yeni heyecanlar bekliyor insan. Teknolojik olarak da birçok haber için kulaklarımızı açmış bekliyoruz. 2012 yılında appstore’da ki en iyi uygulamalar hangileri? Bunlara biraz bakalım..

itunes-appstore-best-of
Apple her sene olduğu gibi bu sene de en iyiler listesini duyurdu. Birçok kategori için yılın en iyileri seçiliyor. Ancak biz yılın en iyi ücretsiz uygulamalarını duyuracağız.

İşte 2012’nin en iyi ücretsiz uygulamaları

  1. Youtube : Apple’ın iOS 6 ile birlikte standart sunmaktan vazgeçtiği YouTube uygulaması ve ardından Google’un Apple’cılar için geliştirdiği iOS YouTube uygulaması listeye 1. olarak girdi.
  2. Instagram : Fotoğraf paylaşımı ve efektlendirme uygulaması
  3. Draw Something Free: Gayet güzel sayılabilecek bir oyun. Kelime oyunu. Verilen kelimeleri çizmeniz lazım.
  4. FlashLight : Çok kullanışlı olmasa da başka bir çare olmadığı için cihazınızı bu uygulamayla el fenerine çevirebiliyorsunuz. Ekranını güçlü bir ışık kaynağı olarak kullanıp aydınlatma sağlıyor
  5. Facebook : Hepimizin bildiği facebook’un uygulaması
  6. Pandora Radio : Çok güzel bir radyo dinleme uygulaması.
  7. Temple Run : Çok eğlenceli bir oyun. Hala denemeyeniniz varsa mutlaka denemeli.
  8. Pinterest : Henüz buralarda çok yaygın olmasa da gerçekten çok fazla takipçisi olan bir sosyal ağ olma yolunda ilerliyor. Biraz alışılmışın dışında güzel bir kullanımı var.
  9. Twitter : Belki de birçoğunuzun en çok kullanıdığı uygulamadır. Bildiğimiz Twitter uygulaması.
  10. Skype : MSN tarzı bir dönüş yapmaya çalışan ve büyük ihtimalle MSN ile birleştirilecek olan sesli ve gönüntülü konuşma uygulaması.

Evet arkadaşlar ücretsiz uygulamalar olarak 2012’yi bu şekilde geride bıraktık. Umarım 2013’te çok daha güzel uygulamalar telefonumuza gelecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*