Apple’ın Yeni Saati Böyle Olacak

Teknoloji sadece telefon, bilgisayar üzerinden gelişmiyor ya da sadece beyaz eşyalar üzerine.  Dünya çapında büyük önemi olan akıllı telefonlar son iki senedir revaçta. Sony, Samsung ve Apple. Bunlar sadece belli başlı büyük firmalar ismini unuttuğumuz birçok firma da bu kervana katıldı aslında.

apple-yeni-saat

Dünya devi Apple ise yeni saatini tanıtmaya hazırlanır iken aslında medyaya sızan küçük ipuçları Apple hayranlarını biraz fazla heyecanlandıracağa benziyor. İşte Apple’ın yeni saati böyle olacak.

Drexel Hamilton’un analisti yeni ve heyecan verici Apple’ın yeni ürünleri hakkında bir yayınladı.
Oldukça güçlü bağlantıları bulunan ve hemen hemen her dediği doğru çıkan Brian White’ı tanımayan aslında yoktur.  Araştırmasına göre yayınlanan son raporu ise büyük ilgi topladı.

Brian White’a göre aslında merakla beklenen ve herkesin dilinde dolanan iPhone 7 için üretim zamanı temmuz ayında başlayacakmış. 2016 yılının ikinci yarısından sonra ise Apple tedarikçileri büyüme yaşayacaklarmış.

Aslına bakarsanız geçtiğimiz günler de yayınlamış olan bir raporda ise Apple’ın sipariş azalttığını ve 2016 yılının 2. Yarısından itibaren bu durumun tamamen değişeceğini belirtmişlerdi. Aslında bu açıklama ile birlikte White’ın düşünceleri çok da şaşırtıcı değil.

Apple’ın yeni saati böyle olacak. Merakla beklenen Apple watch 2’nin aslında bir nebze inceleceğini söyleyebiliriz. Drexel Hamilton analisti Brian White ise Apple Watch için de raporunda yer vermiş.
White Apple Watch’ın ortalama olarak önümüzde ki 2 – 3 ay içerisinde yenileneceğine inandığını belirtmiş. Ayrıca düşünceleri arasında Apple Wacth 2’nin ise orijinal olan Apple Watch’a oranla %20 – %40 oranında daha bir ince olacağını düşünüyor. Ayrıca haziran ayında düzenlenecek olan WWDC etkinliğinde tanıtılabileceğini düşünmekte. Ayrıca 13 – 17 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan WWDC’ye dönen tüm gözler bu raporun da gerçeklik payını merak etmiyor değil Apple hayranları.

apple-yeni-saatini-uretti

Apple’ın yeni saati, incelik konusunda ise bir başka analist olan Timothy Arcuri ise geçmiş olduğumuz eylül ayında Apple Watch 2’nin ince olacağını dile getirmiş ve hatta tanıtım için de 2016 yılının ortalarını işaret etmişti.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*