Apple’ın Yeni Kulaklıkları Hakkında Yeni Videolar

Apple’ın en büyük yatırımlarının başında iPhone serisi akıllı telefonları geliyor. Akıllı telefon sektörüne giriş yaptığı cihazları olarak bilinen iPhone serisiyle beraber kısa süre içerisinde bu alanda en başarılı firmalardan biri olmayı da başaran Apple’ın elde ettiği bu başarı iPhone serisini de zirveye taşımayı başarmıştı. Her ne kadar en yakın rakibi Samsung’un gerisine düşmeye başlasa da yeni modeli iPhone 7 ile beraber artık arada oluşan bu farkı kapatmaya karar veren Apple’ın yeni seride hangi özellikleri kullanacağı ise bir bir ortaya çıkmaya başladı.

Kulaklıklar Değişti

Serinin yeni ürünü olarak piyasaya sürülecek olan iPhone 7 ile beraber firmanın epey bir değişikliğe de gideceği ortaya çıkmaya başladı. İlk olarak kulaklık konusunda radikal değişiklikler yapması beklenen firmanın bu konuda bağlantı girişlerini değiştireceği de neredeyse kesinleşmişti. Apple’ın artık standart kulaklık girişlerinden vazgeçeceğinin haberlerinin de gelmesiyle beraber bu konuda yeni görseller ve videolarda ortaya çıkmaya başlamıştı.

Yeni Bir Video Daha Geldi

Bu noktada ilk olarak kulaklıklar için dönüştürücülerin olduğu iddia edilen bir görsel sızdırılmıştı. Sızdırılmış görsellerle beraber artık yavaş yavaş kulaklıklar hakkında yeni videolarda yayınlandı. Yayınlanan yeni videolarda kulaklıkların çok daha ince ve bağlantının da düz olduğu da görüntüleniyor. iPhone 7 üzerinde kullanılacak olan yeni kulaklıkların nasıl bir etki yaratacağı ise merak konusu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*