iTunes Store

Apple’ın iTunes Store’u ile Film – Müzik Keyfi

Artık Iphone ile filmleri indirmek seyretmek mümkün. Sadece film de değil. Müzik, zil sesi, albümler hepsi Apple’ın iTunes Store’u Türkiye’de açmasının ardından kolayca ulaşabilir durumda. Müzik marketlerdeki fiyatlarından daha ucuza film-müzik ihiyaçlarını karşılayabiliyorsunuz.  iTunes’dan bir Film satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. HD(yüksek görüntü kalitesi) ve SD(orta düzey) olmak üzere iki gruba ayrılan filmler, fiyatları genel olarak kaliteye göre şekilleniyor. Kiralamalarda filmler size yanlızca 48 saat veriliyor, süresi biten filmler hesabınızdan siliniyor. Satın aldığınız bir filmi Apple Kimliğinizle giriş yaptığınız iPhone, iPad, iMac, Macbook gibi iOS tabanlı cihazlarda da ücret ödemeden direk indirebilirsiniz. Müzik marketlerdeki fiyatlarından nerde ise %50 daha ucuza albümlerde bulabilirsiniz.

iTunes Store

iTunes Store dan nasıl film satın alabilirsiniz ? İşte adım adım yapacaklarınız :

Not: Bu adımları gerçekleştirebilmeniz için İnternet bağlantısı ve Apple Kimliği bulunması gerekir.

1- Cihazınız ile iTunes Store a giriniz.

2- iTunes Store ana ekranından alt sekmede bulunan Filmler seçeneğine gidiniz.

3- Buradan satın almak istediğiniz filmi seçiniz.

4- Seçtiğiniz filmin sağ tarafında bulunan fiyatın üstüne tıklayarak satın alabilirsiniz veya kiralayabilirsiniz. Seçtiğiniz filmin sayfasından filmin fragmanını izleyerek film hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Not: Apple kimliğinize kredi kartınız tanımlıysa sorun olmayacaktır, fakat tanımlı değilse Apple kimliğinize kredi kartınızı ekleyin, aksi takdirde sadece ücretsiz müzikleri indirebilirsiniz.

5-Artık satın aldığınız film cihazınızda kolayca izleyebilirsiniz.

İyi seyirler..

2 yorum

  1. Bazen donma ve takılma oluyor normal sitelerden film izleyince. Fakat iTunes Store satın alıp izlendiği zaman hiç takılma yada donma olmuyor. Bilgilendirme için teşekkürler.

  2. Uygulama çok başarılı , hd film satın alıp izleyebiliyoruz teşekkürler admin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*