Apple’dan yeni iPad daha geliyor

Akıllı telefon piyasalarının olduğu kadar tablet piyasalarının da en çok tercih edilen firmalarından olan Apple çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor ve kullanıcıların zevklerine ve isteklerine göre tablet ve telefonlar üretmeye çalışıyor. Son zamanların en çok satılan teknolojik ürünlerinin başında gelen Apple firmasının yakın zamanda çıkartacağı tablet boyutunun 10.5 inçlik bir ekran kapasitesine sahip olacak olmasından sonra kullanıcıların bu konuda merakları her geçen gün artmaya devam ediyor.

iPad serisi tabletler ile her zaman en çok tercih edilen firmaların başında gelen Apple firmasının 2017 yılında çıkartacağı yeni tabletinin boyutu oldukça dikkat çekici olmaya başladı. Özellikle 12 ve 14 inçlik ekran boyutları ile bugüne kadar kullanıcılarına hizmet veren Apple bu sefer daha küçük bir ekran olan 10.5 inçlik ekran kapasitesi ile dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterecek gibi duruyor.

Çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ettiği Apple firmasının özellikle bu boyutu ile hitap etmek istediği kesimde belli olmaya başladı. Merak edilen ve uzun zamandır bu konuda çalışmalarını sır gibi saklayan firmanın bu detaylarının ortaya çıkmasından sonra nasıl bir yapılanma içerisine gireceği merak konusu oldu.

Eğitim için öğrencilere yönelik çıkartmayı planladığı bu ekran boyutunun ülkemizde kullanıcılar tarafından nasıl bir not alacağı ise şimdiden merak konusu olmaya başladı. Bu durum karşısında firmanın Aralık ayında seri üretimine başlayacağı bu tabletin Şubat ayı gibi bayilerde yerini alacağı düşünülüyor. İşte merak edilen Apple firmasının yeni tableti ve boyutunun detayları.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*