Apple’dan Mobil Uygulama Önerileri

Apple Store’da yer alan ve kullanıcıların beğenilerine sunulan milyonlarca uygulama bulunmaktadır. Apple Store yönetimi hangi uygulamanın kullanıcılar için daha yararlı olacağını gösteren bir liste yayınladı. Milyonlarca uygulamanın içinden özenle seçilen ve tüm kullanıcılar tarafından beğeniyle kullanılan uygulamalar, Apple Store’un güvencesiyle, kullanıcıların ilgi, beklenti ve ihtiyaçlarına göre listelenerek yayınlandı. Telefonlardaki kapasiteyi ihtiyaç dâhilindeki uygulamalarla doldurmak ve kullanıcıların hangi uygulamayı nasıl kullanacağı konusunda kafa karışıklığını ortadan kaldırmak için belli başlı uygulamaları cımbızla seçerek yayınlanan mobil uygulama listesi çok sayıda kullanıcı tarafından tercih ediliyor.

applein-oenerdigi-uygulamalar-1

Apple Store’un kullanıcılar için faydalı olacağını düşündüğü uygulamalardan ilki VSCO Cam, özellikle instagram kullanıcıları tarafından tercih edilen bu program, fotoğrafların daha güzel görünmesine yardımcı oluyor. BF Video BuzzFeed vasıtasıyla yayında olan bütün videoları bir araya getirebilen bir uygulama. BuzzFeed son aylarda videoya çok fazla önem veriyor. Youtube üzerinde BuzzFeed Videoları için ayrı bir kanal mevcut ve burada BuzzFeed Videolarını izleyebilirsiniz. The Try Guys, Tasty, Broke  gibi uygulamalar da kendine yer buluyor. 1Password uygulaması listede kendine yer bulan ve çok sayıda kullanıcı tarafından tercih ediliyor. 1Password bütün şifre hesaplarınızı güvence altına alıyor. Son yıllarda artan hesap çalınma olaylarını ortadan kaldırmak, şifrelerinizin ve hesaplarınızın güvenliğini sağlamak amacıyla telefondan, bilgisayardan ya da Apple Watch’tan kontrol edilebiliyor. Bunlara ek olarak Google Chrome ve Safari için ücretsiz eklentileri var. En iyi efekt uygulaması olarak kullanıcıların beğenilerine Facebook’un geçtiğimiz aylarda bünyesine kattığı MSQRD uygulaması sunuluyor. Çok sayıda efekti bu program sayesinde uygulayabilirsiniz. Camera+ uygulaması ise birçok fotoğraf uygulamasına alternatif olarak sunuluyor.

applein-oenerdigi-uygulamalar-4

Apple Store’un kullanıcıların işlerine yarayabileceğini düşündüğü mobil uygulamalar sayesinde hem depolama alanından hem de zamandan çalarak tasarruf etmiş oluyoruz. Apple’ın mutlaka yüklenmesi gerektiğini düşündüğü ve son derece kullanışlı olan programlar VSCO, BuzzFeed Video, 1Password, MSQRD ve Camera+, bizlere beklentilerimize, tercihlerimize ve yapmak istediğimiz işlere yönelik kolay yoldan erişim imkânı sağlıyor. Benzer özellikler taşıyan uygulamalar arasından Apple Store’un seçtiği ve kendi alanlarında en iyisi olduğunu düşündüğü programlar hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*