apple watch

Apple Watch Teknik Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Giyilebilen teknolojinin önde gelen ismi olan Apple, yeni saatini Nisan ayında satışa çıkarıyor. Daha önce yapılan açıklamalara göre 38 mm ve 42 mm olarak iki farklı şekilde satışa çıkarılan saatlerin fiyatı ise 349 Dolar’dan başlayan fiyatlardan olacak.

apple-watch

apple-watch

Dünya genelinde büyük bir heyecanla beklenen Apple Watch’un en dikkat çekici özelliklerinin başında şüphesiz NFC uyumu geliyor. Yani hızlı ödeme yapabilmek için bu harika cihazı kullanabilirsiniz. Dilerseniz gelen mesajları sesli yanıtlayarak karşı tarafa cevap verebilirsiniz. Üzerinde yer alan klasik pim ile fotoğraflar arasında geçiş yapabilirsiniz. Çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı safir ekranı ile 3 faklı renk seçeneği sunuyor.

Apple Watch, Apple Watch Sport ve Apple Watch Edition versiyonları ile farklı zevklere ve ceplere hitap ediyor. Klasik kol saatlerinde yer alan en güzel özelliklerin tamamı fazlasıyla bu saatte bulunuyor. Ekranı kronometre olarak sabit bir ekran ya da kişiselleştirilmiş bir şekilde ayarlamanız mümkündür. Kalp atış sensörü ve hareket sensör ile ritminizi ölçebilirsiniz. Tüm üstün özelliklerinin yanı sıra yaklaşık 18 saat olan batarya ömrü biraz hayal kırıklığı yaşatıyor. Bunun dışında diğer özellikleri ile rakiplerine fark atıyor.

4 yorum

 1. Diyet Ürünleri

  İOS yeni güncellemesi ile artık uyumlu bir şekilde çalışacaklar

 2. Dermo Slim Set

  BU saat ortalığı yıkacak gib duruyor bakalım ne olacak saatle kimler ne yapacak.

 3. Kişisel Bakım

  Hoşuma gitmedi benim pek daha iyisini yapabilirler di

 4. Pedisol Ayak Spreyi

  yeni gelen ios güncellemesi ile saat ile senkronizasyon için gerekli yazılım getirildi bakalım nasıl olacak

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*