Apple TV

Apple TV’si ile de Fark Yaratıyor

Apple Aralık ayında iTunes’u Türkiye pazarına açmıştı. Apple kullanıcılarının merakla beklediği Apple TV’de  Ocak 2013 itibariyle Bilkom distribütörlüğü ile Türkiye pazarına girdi.

Apple TV indirilebilir online film arşivine ulaşmanın en kolay yolu. iTunes üzerinden müzik ve film satın almak istiyorsanız bu işlem saniyeler içinde gerçekleşebiliyor.  Arzu ettiğiniz her şeyi  iTunes üzerinden izleyebilirsiniz ve Apple AirPlay özelliği ile iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızdan da yayın yapabilme şansına sahipsiniz. Apple TV öyle zannediyorum ki bir çok ailenin TV izleme alışkanlıklarını değiştirecek.

Apple TV

Ortalama 4 inç kareden daha ufak boyutlarda olan Apple TV, çok az enerji tüketiyor. Dahili HDMI, Wi-Fi ve Ethernet bağlantıları mevcut. Yotube videolarını, 200,000’in üzerinde podcast’ı, internet üzerinden yayın yapan 4000 radyo kanalını takip edebiliyorsunuz. İzleyebileceğiniz filmlerdin de dizilerin de birçoğu HD kalitesinde. Bana gore en büyük artılardan biri iCloud teknolojisini kullanaması. Apple ID kimliğiyle iCloud’a erişip fotoğraflarınızı Apple TV ekranına yansıtabiliyorsunuz.

Fiyat ; 12 ay taksitli fiyatı KDV dahil 313 TL. Peşin aldığınızda ise fiyatı KDV dahil 294 TL.

Bir yorum

  1. ilk defa buradan duydum aplle tv’yi oldukça ilginç ve bilgilendirici bir çalışma olmuş sağolun.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*