Apple TV 2013’de mi çıkacak?

Apple TV yakın zamanda çıkmasını bekliyorduk. Ancak bazı dedikodular Apple TV’nin 2013 yıla sarkacağını söylüyor. Eğer bu dedikodular gerçek ise, Apple TV’yi bir yıl daha beklemek zorunda kalabiliriz.

Apple TV’yi herkes bilmekte. Apple’ın yaptığı güzel projelerden biridir. Bu televizyon tüm dünya tarafından bilinmekte. Apple TV üzerinden farklı bir şekilde ilgilenme çalışmaları var. Bunu Steve Jobs’un biyografi kitabında okuduğumuz gibi Walter Isaacson tarafından onaylanan proje ile Apple, kendi televizyonunu yapacak.

Henüz, Apple TVler hakkında tam bir bilgi sahibi değiliz. Apple TV’nin özelliklerinin ne olacağı henüz bilinmiyor. Ancak bazı konuşmalara göre, Apple TV’de de siri olacak ve ekranıda Sharp üretecek.

Asıl konumuz olan Apple TV’nin çıkış tarihine gelirsek, Apple TV 2012 yılının çeyreğinde çıkması bekleniyordu. Ancak bunun 2013 sarkacağı dedikoduları da çıktı. Apple, Apple TV’nin çıkacağı tarihi Yeni iPad lansmanında vermişti. Ancak Apple, Apple TV’nin 2013 yılına kadar geliştirilmesini istiyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*