apple-tokyo-magaza

Apple Tokyo’ya Mağazası ile Geliyor

Nerede ise tüm kıta ya yayılan ve dünya çapında bilinen apple ürünleri her geçen gün kullanıcılarına en memnun edecek planları ile devam etmekte. Yenilenen ve satış rekorları kıran Apple hala giyilebilir teknoloji alanında, akıllı telefon ve aynı zamanda linux tabanlı bilgisayarları ile oldukça ilgi çekmekte. Haliyle bu tarz ürünleri ne kadar gösterişli ve başarılı çalışmalar olsa da her ülkenin her özel alanında apple’ın mağazalarını her ülkede tanıtmayı planlamıştır.

 

Apple ürünleri üzerinde ki gösterişi her zaman göstermiş olsa dahi bu özeni mağazalarında da göstermektedir. Buna bir yenisini Türkiye de göstermiştir. Zorlu center üzerinde açılan mağazası ile oldukça gösterişli ve şık bir alana sahip olarak mağazasını ön plana çıkarmaktadır. Türkiye’nin ardından bir yenisi olarak da Apple Tokyo üzerinde diğer mağazalarına karşı oldukça lüks bir mağaza açacağını dile getirmektedir. Buna karşı hala devam etmekte olan teknolojik yenilikleri ile de hem satış rekorları kırmakta hemde bünyesinden ödün vermeden birincilik sıralarını almaktadır.

 

Son zamanlar da Apple’ın Watch akıllı saat tanıtımı ile yine her zamanki gibi satış rekorlarına emin adımlarla ilerlemektedir. Tokyo üzerinde açılan bu lüks Apple mağazası ile diğerlerinden farkı olarak butik olacağı bir mağaza ile karşınıza çıkacak. Henüz Tokya’da açılmasını beklediğimiz bu lüks mağazasının ne zaman inşa edileceği ve ayrıntılı açıklamasını önümüzdeki aylarda bekliyor olacağız.

5 yorum

  1. canlı tv ve okey diyorum başka bir şey demiyorum 🙂

  2. Teşekkürler baya faydalı oldu

  3. apple firması işte telefonda ve diğer elektronik parçalarda bir numara

  4. Sergio Antonio Parfüm

    Abi adamlar tokyo da bile deli gibi satıyolar

  5. Abi Apple girmediği yer kalmadı ama hatırladığım kadarıyla Apple Tokyo da fazla satılmıyor diye biliyordum 1 sene önce öyleydi şimdi sanırım işler biraz değmiş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*