Apple Sony Pictures Television Eski Başkanlarını Tranfer Etti!

Teknoloji devi Apple’ın televizyon alanındaki yatırımları devam ediyor. Apple Sony Pictures Television’ın eski başkanları olan Jamie Erlicht ve Zack Van Amburg’u bünyesine dahil etti.

Konuyla ilgili olarak Apple’ın internet yazılımı ve servislerinden sorumlu ismi Eddy Cue’ye bağlı olarak çalışacak olan bu isimlerin Apple’ın video program biriminde çalışacağı ifade edildi.

Gerçekleşen bu transferin adından açıklama yapan Apple bünyelerine dahil ettikleri bu isimlerin daha öncesinde Breaking Bad, Better Call Saul, The Crown ve Rescue Me başta olmak üzere pek çok ünlü yapılama imza attıklarını belirtti. Konuyla ilgili açıklama yapan Edddy Cue ise “Jamie ve Zack dünyadaki en yetenekli TV yöneticilerinden ikisi ve televizyonunu altın çağında önemli payları vardır” dedi.

Apple’da çalışacakları için heyecanlı olduklarını dile getiren Jamie Erlicht ve Zack Van Amburg, Apple müşterilerini mutlu edecek çalışmalara imza atacaklarını ifade etti. Apple’ın gerçekleştirdiği bu önemli transferin etkilerini ilerleyen günlerde göreceğiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*