Apple Park Yeniden Görüntülendi!

Apple’ın yeni yuvası olacak olan ve kısa süre önce açılması beklenen ancak bazı ince detaylar sebebiyle açılmayan Apple Park yeniden görüntülendi. İşte Apple’ın yeni yuvası Apple Park’ın son hali!

Teknoloji devi Apple’ın yeni yuvası olacak olan Apple Kampüs bir diğer adıyla Apple Park’ın yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Apple’ın merakla beklenilen yeni yerleşim yeri Apple Park bilindiği gibi geçtiğimiz aylarda açılması gerekiyordu. Apple’ın CEO’su Tim Cook’un Apple Park’ın girişlerinde bazı sorunlar bulması nedeniyle uzayan Apple Park inşaatında çalışmalar devam ediyor.

Daha önce Apple Park’a dair yayınladığı videolarla dikkat çeken Duncan Sinfield şimdi de Apple Park’ın Drone’la çekilmiş yeni görüntülerini paylaştı.

Yayınlanan bu videoda Apple Park’ın son hali görülüyor ve Apple Park görünüşüyle izleyenleri büyülemeyi başarıyor. Apple Park’ın içinde yer alan Steve Jobs Sineması’nın en son hali de yer alıyor.

Apple Park’ın günbatımında çekilen görüntüleri ile birlikte Steve Jobs Theather’i ile Ar-Ge departmanının görüntüsünü Drone’un kaydettiği videoda açıkça görülüyor.

İşte Apple Park’ın son hali.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*