Apple Müzik Festivali’nin 10. Yıl Etkinlikleri Londra’da Gerçekleştirilecek

Yazın bitişi ve sonbaharın gelişiyle artık bir klasik haline gelen Apple Music Festival etkinliği bu yıl 10. kez düzenlenecek. 18-30 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan festival, yine Londra’daki Roundhouse adlı mekanda düzenlenecek.

Apple, festivalde yer alacak sanatçıları da açıkladı. Apple Music içinde yer alan radyo istasyonu Beats 1’in Londra stüdyosundan Julie Adenuga tarafından yapılan açıklamaya göre festivalde birçok yıldız sahne alacak. İşte o sanatçılar: Alicia Keys, Bastille, Britney Spears, Calvin Harris, Chance the Rapper, Elton John, Michael Bublé, OneRepublic, Robbie Williams ve The 1975.

Apple Müzik Festivali’nde etkinlik boyunca sanatçılardan haberler, sahne arkası röportajları ve özel çalma listeleri müzikseverleri daha da keyiflendirecek. 100 ülkede var olan Apple Music’in üyeleri, 10 festival boyunca gerçekleştirilecek olan canlı performansları  iPhone, iPad, iPod touch, Mac, PC, Apple TV ve Android telefonlarından canlı olarak dinleyebilecek, isterlerse daha sonra tekrarını da izleyebilecekler. Festival 10 gece sürecek.

Apple’ın başkan yardımcılarından Oliver Schusser, konuyla ilgili yaptığı açıklamada Apple Music Festival’in dünyanın en büyük sanatçılarını 10 yıl boyunca etkinliğe getirdiklerini de bu yıl Londra’da yapılacak olan festivalde yine üst düzey sanatçıların bulunacağını söylüyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*