Apple İwatch Konseptleri (En iyileri)

Apple’nin giyilebilir teknolojisi İwatch modellerini sizler için derledik. Bu iwath modellerinin ne kadar gerçek bir haber olduğu tartışılsada kullanıcıyı epeyce heycanlandırmış görünüyor. En iyi konsepte sahip iwath modelleri aşağıda inceleyebilirsiniz.

Konseptleri tasarlayanlar ile birlikte geniş çaplı bilgiye applemerkez.com‘dan sahip olabilirsiniz. Akılla saatler keşke bu İwatch’ler olsun diyeceğiniz ve gözünüzü alamayacağınız modeller aklınızı alacak cinsten.

1-Tasarlayan: ADR Studio

Mütevazi tasarımların başında gelen bu konsept ile gözünüzü bileğinizden ayıramayacaksınız. Bileği en iyi saran konsept olsa gerek, hem görünüşü, hemde estetiği ile birinci sırada yer alıyor.
iwatch konsept 1

2-Tasarlayan: Federico Ciccarese

En dikkat çekici bir konsept olan Federico Ciccarase’nin tasarladığı mükemmel bir konsept. Bizim en beğendiğimiz bir model olan bu ürünü hiç düşünmeden şak diye ikinci sırayı rahatça verdiğimiz bir konsept. Diğerlerine göre oldukça kullanışlı olan bu ürün bizce satış rekorları kıracak.
iwatch konsept 5

3-Tasarlayan: Anders Kjellberg

Ben apple ürünüyüm diye bağırıp duran bu model, apple’nin armasının en yakışan modeli diyebiliriz. Herkesin tarzına uymayan bir konsept olsa gerek. Şimdiden alıcılarını merak içindeyiz. Facetime kamera ve harita özelliğine sahip olan bu tasarımın oldukça dikkat çekiyor ve üçüncü sıranın ağırlığını üzerinde taşıyabilir bir model.
iwatch konsept 3

4-Tasarlayan: Pavel Simeonov

Uzun ekranı ile ve değişken renkleri ile cıvıl cıvıl bir konsept olan bu iwatch gençler tarafından oldukça sevileceğe benziyor. Fakat tasarımın üretilip üretilmeyeceği tam olarak belli değil. Sıralamada dördüncü sırayı vermekten onur duyacağımız bir model.
iwatch konsept 4

5-Tasarlayan: Esben Oxholm

Diğer modellerden ayıran özelliği kıvrımlı şekilde olması ve diğerlerine göre daha ince bir tasarıma sahip olmasıdır. Sadeliği sevenlerin hoşuna gideceği basit bir konsepttir. İçimiz rahat bir şekilde beşinci sırayı verebileğimiz bir model.
iwatch konsept 2

Katalogtan seçer gibi İwatch modellerinden en beğendiğinizi seçip kaçıncı sırada ise yorum kısmına yazarsanız, büyük ilgiden dolayı o modelin piyasaya sürülmesinde fayda sağlayabilirsiniz.

5 yorum

  1. Mükemmel Görünümleri. Cok Güzel pylaşım tşk. saatlere ilgim çok. hayranlıkla bakıp okudum

  2. Özellikle ilk üç harika Apple ürünleri için sağlam tasarımlar dolaşıyor hep ortada. Saat kullanımından hiç bir zaman bırakmadım benim için vazgeçilmez bir aksesuar. Artık bu tip saat almanın vakti geliyor sanırım bir araştırayım en iyisi 🙂

  3. giyilebilir teknoloji geleceği avucunun içine alacak gibi güzel teknolojiler gerçektende paylaşım için teşekkürler.

  4. Telefon İnternet Ayarları

    Apple ın saatleri gerçekten çok güzel.

  5. Telefon İnternet Ayarları

    Apple İwatch saatlarinin tasarımları harika. En yakın zamanda bende alacağım 1 tane

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*