Apple iPhone 8’in Üretiminde Sorunlar Yaşıyor!

Apple’ın eylül ayında tanıtacağı yeni iPhone modeli iPhone 8’in üretiminde ciddi sorunlar yaşandığı ortaya çıktı. İşte tüm detaylar.

Apple’ın merakla beklenen yeni iPhone modeli iPhone 8 ile ilgili her gün yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Daha önce kablosuz şarj ile geleceği ortaya çıkan iPhone 8’in şimdi de üretiminde ciddi sorunlar yaşandığı iddia edildi. İşte Apple’ın yeni iPhone modeline dair tüm yeni gelişmeler.

iPhone 8 modeliyle ilgili her gün yeni bilgiler görünüşe göre tanıtımına kadar gelmeye devam edecek. Apple’ın iPhone 8 modeli son iddialara göre çerçevesiz bir ekranla gelecek ve cam bir tasarıma sahip olacak. 3D özellikli kamera ve 5.8 inç büyüklüğünde OLED ekranla gelecek olan iPhone 8 modeli hakkında şimdilik bu bilgiler bulunuyor.

Apple’ın her iPhone modeli tanıtılmadan önce çıkışının erteleneceği ve üretimin aksadığı yönünde haberler yapılır. Bu haberler bir nedene bağlanır ancak sonradan bu durumlar gerçekleşmez ve iPhone tam da belirtildiği tarihte satışa çıkar.

Ancak iPhone 8 modelinde görünüşe göre bu durum değişecek. Ortaya çıkan son bilgilere göre Apple’ın iPhone 8 modeli OLED ekran tedarik sorunundan dolayı üretiminde ciddi aksaklıklar yaşıyor.

Ortaya çıkan rapora göre 3-4 milyon adet OLED ekranlı iPhone’un Eylül ayındaki tanıtıma yetişeceği ancak daha fazla OLED ekrana sahip iPhone modelinin ilerleyen aylarda hatta 2018 başına yetişeceği söyleniyor.

Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı diğer iPhone modelleri olacak olan iPhone 7S ve iPhone 7S Plus modellerinde ise herhangi bir aksama olmayacak. LCD ekran teknolojisini kullanacak olan bu akıllı telefonlar tanıtıma yetişecek.

Apple’ın yeni iPhone modelinin ilk satışa çıktığında 10 milyondan fazla sattığını düşürsek Apple’ın 4 milyon adet OLED ekranlı iPhone satışa sunması kullanıcıları zora sokacak gibi duruyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*