Apple iPhone 8 Hızlı Şarj Desteği sunacak!

Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı yeni iPhone modellerinden birisi olacak olan iPhone 8 modeli hızlı şarj desteği sunacak.

Apple 2017 yılı içinde görünüşe göre iki farklı iPhone serisini tanıtacak. Bu iPhone’lardan birinci seri Apple’ın her yıl düzenli olarak tanıttığı iPhone model serisi olacakken bir diğer yeni iPhone serisi ise büyük bir ihtimalle iPhone’un 10. yılına özel iPhone 8 modeli olacak.

Apple’ın iPhone 8 modelinin sahip olacağı özellikler o kadar heyecan verici ki kimse iPhone 7S ya da iPhone 7S Plus’ın hangi özelliklere sahip olacağı konusuyla ilgilenmiyor. Tüm kullanıcılar Apple’ın OLED ekrana sahip olacak olan iPhone 8 modeliyle ilgileniyor. Apple’ın iPhone 8 modelinin de çerçevesiz bir tasarım, tamamen camdan üretilmiş bir gövde ve kablosuz şarj özellikleriyle donatıldığı düşünüldüğünde kullanıcıların iPhone 8 modeli için heyecanlanmaları oldukça mantıklı görünüyor.

Apple’ın iPhone 8 modeliyle ilgili olarak her gün gelen bilgilere yenileri ekleniyor. Son olarak kablosuz şarj özelliği sunacağı iddia edilen iPhone 8 modelinin şimdi de hızlı şarj teknolojisini destekleyeceği ortaya atıldı. iPhone 8’in sunacağı hızlı şarj teknolojisinin adaptörü ayrıca kullanıcılara ücretsiz olarak kutusundan çıkacak.

Apple’ın iPhone 6 modelinde Plus modelini tanıtmasının ardından Apple’da başlayan Phablet dönemi kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmüştü. Kullanıcıların günlük işlerini büyük ekranlı bir telefondan halletmeleriyle birlikte kullanıcılar tablet kullanmamaya başlamıştı.

Ancak Apple’ın iPhone’un Plus modellerinde aynı şarj adaptörünü kullanmasıyla birlikte kullanıcılar cihazlarını 3 saate yakın bir sürede şarj edebiliyordu. Kullanıcılar için oldukça önemli bir sorun haline gelen bu durum karşısında görünüşe göre Apple yeni iPhone modelinde bu dezavantajı kaldıracak. Bakalım Apple iPhone 8 modelinde kullanıcılar için ne gibi ek özellikler sunacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*