Apple iPhone 7 Plus HTC U11’in Gerisinde Kaldı!

Dünyada pek çok kişinin telefonlarının performansını ölçtüğü Antutu testinde artık yeni bir birinci var. Antutu’nun Mayıs 2017 raporuna göre artık yeni lider HTC U11.

Popüler performans testi uygulaması olan Antutu’nun Mayıs 2017 raporuna göre HTC U11 akıllı telefonlar arasında en yüksek performansa sahip model oldu.

Antutu’ya göre çıktığı günden beri liderliği elinden kaybetmeyen iPhone 7 Plus HTC U11’in çıkışının ardından liderlikten oldu ve ikinci sıraya oturdu.

HTC U11 yapılan testlerde yaklaşık 180 bin puan alırken iPhone 7 Plus’ın puanı 174 bin civarlarındaydı. Apple’ın iPhone 7 Plus modelinin arkasında Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 6 ve onu da Samsung Galaxy S8 serisi geliyor.

Nisan ayında çıktıktan sonra Apple’ın iPhone 7 modelini geçen Samsung Galaxy S8 serisi performans testinde bekleneni verememişti.

Gün geçtikçe iOS ve Android işletim sistemleri arasında stabilite farkı kapanırken bakalım Apple’ın eylül ayında tanıtacağı yeni iPhone modeliyle birlikte nasıl bir savaş başlayacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*