Apple İPhone 6 Tanıtımına Başladı

Apple’nin yeni amiral gemisi olmaya aday cihazı İPhone 6’nın tanıtımına başladı. Kullanıcıların dört gözle beklediği cihaz da göz kamaştıran özellikler ve estetikliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

iphone 6

Gene Dünya’da satış rekorları kırması beklenen cihazın tam olarak tanıtımı yapılmadı. Sadece görsel tanıtımı yapılmıştır. Konsept tanıtım videosu epeyce kullanıcı dikkatleri çekmiş görünüyor. İnternette tıklanma rekorları kıran videoda İPhone 6 görsel görüntüleri kullanıcıları epey tatmin etmiş görünüyor.

İphone 5S ve 5C aynı anda piyasaya sürüldüğü için 5C satışlarında gözle görünür bir rakama ulaşılamadığı için Apple Ceo’sı Tim Cook’un açıklamasına göre 5C’de başarısız olduklarını kaydederek yeni çıkacak olan İPhone 6’da böyle bir hataya düşmeyeceklerininde altını çizdi. İphone 6’nın tanıtım tarihinin yılın sonlarına doğru olacağı gelen bilgiler arasındadır. Fiyatı ile ilgili henüz bir bilgi sızması yoktur.

İPhone 6’nın teknik özelliklerine dair bilgiler ise 5.1 inç büyüklüğünde Retina 2 ekrana, 10 MegaPiksel kameraya, güneş enerjili şarja ve Stereo ses çıkışana sahip olacak. Videoyu izlemek için Tıklayın..

2 yorum

  1. Kayip Aranıyor

    iphone 6 cıktı an izdiamlar oluşdurmaya devam ediyor. süper bir telefon

  2. Kayip Aranıyor

    harika bir telefon kibar vede iş adamlarına hitap edicek türden

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*