Apple ile LG güçlerini birleştirdi

Dünya’nın en önemli teknoloji devlerinden olan Apple yeni nesil telefonu olacak olan iPhone 8 için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Özellikle son zamanların en çok merak edilen telefonlarını piyasalara süren ve kullanıcıların en çok talep ettiği telefonları üreten Apple firması yeni nesil telefonunda çok farklı özellikler ile kullanıcıların karşısına çıkmak için LG firması ile iş birliği yaptı.

Akıllı telefonların en çok takip edilen özelliklerinin başında gelen kameraları özellikle kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Burada kullanıcıların yakından takip ettiği fotoğraf teknolojisinde müşterilerine her zaman en iyisini sunmaya çalışan Apple firması yeni nesil telefonlarında çift kamera ile dikkatleri üzerine çekme başarısı göstermişti. Özellikle LG firmasının ilk olarak G5 modelinde kullandığı çift mercek kamera özelliğini iPhone 7’de kullanan firma bu sefer kullanıcıların hizmetine sunmak için 3 D teknolojisini geliştirmenin yollarını arıyor.

Çift mercek kamera ile daha farklı fotoğraf çekmesine fırsat veren Apple firmasının bu hamlesinden sonra iPhone 8 modellerinde kullanıcılar artık 3 boyutlu fotoğraflar çekme imkanını bulacaklar. Bunun içinde Dünya devlerinden olan LG firması ile anlaşma yapan Apple’in bundan sonra kullanacağı kamera konusunda nasıl bir çözünürlük ile kullanıcıların karşısına çıkacağı merak konusu olmaya başladı.

Yakın  zamanda piyasalara sürmeye hazırlandığı iPhone 8 telefonlarının henüz piyasalarda yerini almamasına rağmen en çok merak edilen telefonlardan olması bakalım piyasalarda yerini aldıktan sonra nasıl bir tepki ile karşı karşıya kalacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*