Apple Hakkında Ortaya Atılan İddialar Düşündürücü

Akıllı telefon pazarı artık teknoloji dünyasının en geniş pazarlarından biri haline gelmeyi başardı. Satış rakamlarına da bakıldığı zaman artık bilgisayar ve hatta tabletlerin bile çok önünde gözüken akıllı telefon pazarına her geçen gün yeni bazı teknolojilerde eklendiği biliyoruz. Sürekli genişleyen pazarda en iddialı olan firmaların arasında ise Apple ve Samsung yer alıyor. Akıllı telefonlarda en çekişmeli olan ilk iki firma olarak dikkat çeken iki firma arasındaki yarış ise son zamanlarda bir hayli kızışmaya başladı. İlk olarak Samsung’un S7 hamlesi yapması Apple’ın iPhone 6 S hamlesine karşılık geldi. Samsung’un bu atılımı ve S7 serisi markanın bir hayli öne geçmesine neden oldu.

Apple Geride Kalmaya Başladı

Samsung’un S7 ve S7 Edge hamleleriyle beraber artık Samsung Apple üzerinde ezici bir üstünlük sağlamaya başladı. Bu noktada Amerika’da bile Samsung satışlarının öne geçmesi Apple’ın satışlarında da aksine düşüş yaşanması yarışta Apple’ın zorlanmasına neden olmaya başladı.

iPhone 7 İçin İlginç İddia

Tüm bunlarla beraber iPhone 7 modeliyle çıkış yakalaması beklenen markanın yapılan anketlerle beraber bir kez daha beklentileri veremeyeceği de iddia ediliyor. Zira yapılan anketlerde Apple’ın iPhone 7 ürününün ilgi çekmediği ortaya çıkmış ve internette de uzun süre bu konunun haberleri yapılmıştı. Apple ise henüz bu konuda sessizliği bozmuş değil. iPhone 7 ile beraber dengelerin nasıl değişeceği ise merak konusu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*