Apple Campus 2 Bir Kez Daha Görüntülendi

Apple tartışılmaz son dönemin en büyük teknoloji firmalarından biri. Gerek ürettikleri akıllı telefonlar gerek ürettikleri tabletler gerekse de bilgisayarları ile teknoloji sektörünün en çok konuşulan firmalarından biri olan Apple, şimdilerde ise yeni merkezine taşınmaya hazırlanıyor. Eski merkezine göre çok daha gelişmiş bir yapısı olacağı belirtilen merkezin görüntüleri ise artık yayınlanmaya başladı.

4K Reklam Yayınlandı

Bu noktada merkezin Apple’ın açıklamalarına göre çok daha teknolojik olacağı belirtildi. Ürün geliştirme ve AR-GE çalışmalarında çok daha geniş bir çalışma alanı sunacağı düşünülen yeni merkezin çalışanlar için de özel alanlar barındıracağı da belirtiliyor. Apple tarafından merkez için yapılan açıklamada ilk olarak merkezin Google benzeri bir yapıya sahip olacağı ve bu bağlamda çalışanların spor yapabilecekleri, sosyal aktivitelerini yerine getirebileceği özel alanların oluşturulduğu duyuruldu. Her açıdan çok daha teknolojik olacağı açıklanan yeni merkezin inşaatına ilişkin yeni görsellerde yine Apple tarafından paylaşıldı. Drone kameralar ile çekilen görüntüler doğrudan 4 K çözünürlükle bir reklam filmi niteliğinde de yayınlandı.

Ne Zaman Biteceği Kesin Değil

Bununla beraber merkezin inşaatının ne zaman tam olarak bitirileceği konusunda da henüz net bir açıklama yapıldı. Yeni teknoloji ile üretilen merkezin Apple’ın ürün geliştirmesine katkı sağlayacağı da kesin. Fakat dediğimiz gibi yeni campus ne zaman biter her hangi bir açıklama yok.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*