Apple Bu Hafta Bedava Oyun Hediyesi Veriyor

Bilindiği gibi Apple her hafta kullanıcılarına normalde paralı olan bir uygulamayı bedavaya indirmelerini sağlıyor. Bu haftanın uygulamasıysa bir oyun oldu. İşte detaylar…

Normalde 5 TL

Apple, her hafta sürdürdüğü bedava uygulama indirme hediyesini bu hafta da sürdürdü. Apple’ın bu hafta sunacağı bedava uygulama belli oldu. Bu sefer bir mobil oyun olan Noodles!, şu anda App Store’da bedavaya indirilebiliyor.

Oyunun normal fiyatı 5 TL. Noodles!, bir bulmaca oyunu. Ayrıca bulmaca çözmenin yanında arkadaşlıklar da edinme şansına sahip oluyorsunuz.

Bağımlılık yapıyor

Noodles!’da hedef ekranı döndürerek bağlantıları tamamlamak. Oyun ilk aşamada zorluk derecesi basit türde bulmacalarla sizi oyuna alıştırıyor, ardından işler zorlaşıyor.

Barındırdığı yüzlerce bulmaca sayesinde sıkıcı anları eğlenceli anlara çevirmeyi başaran Noodles!, oynadıkça bağımlılık yapma özelliğine sahip.

4,5 yıldız ortalamasına sahip

Yapılan açıklamaya göre Noodles!, girdiği her markette ortalama 4,5 yıldız alıyor. Bu da oyunun referansının ve kalitesinin yüksek olduğunu gösteriyor. Apple’ın bedava sunduğu bu oyunu indirerek deneyimleyebilirsiniz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*