Apple AirPods 2 Aktivite Takip Özelliğiyle Gelebilir!

Apple’ın ilk tamamen kablosuz kulaklığı olan AirPods’un yeni modeli Apple AirPods 2 aktivite takip özelliğiyle gelecek!

Günümüzün vazgeçilmez ürünlerinden birisi olan akıllı telefonlar artık pek çok işimizi halledebiliyor. Özellikle kullanıcılar akıllı telefonları üzerinden müziklerini kolaylıkla dinleyebiliyor. Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ürünüyle birlikte bilindiği gibi kulaklık girişleri kaldırılmıştı. Apple bu tanıtımın ardından tamamen kablosuz olan AirPods kulaklığını tanıtmıştı.

Apple’ın EarPods ürününe çok benzeyen AirPods ürünü çıktığı tarihten itibaren pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmişti. Apple’ın yeni AirPods modeli merakla beklenirken ortaya çıkan bilgilere göre yeni AirPods modeli çok önemli bir özelliğe kavuşabilir.

Günümüzde artık aktivite takip sistemleri pek çok ürüne entegre edilebilir. Artık akıllı saatlerin bile olmazsa olmaz özellikleri arasında yer alan aktivite takip özelliği gelen son bilgilere göre Apple AirPods 2 ürününde de bulunacak.

Apple’ın patentlerini paylaşan önemli sitelerden birisi olan Patently Apple sitesinin haberine göre Apple AirPods kulaklıklarına yeni sensörler ekleyecek. Apple’ın ekleyeceği bu sensörler arasında kalp atış hızı sensörünün yanında pek çok önemli sensör de bulunacak.

Apple’ın yeni AirPods’larına eklenecek yeni özelliklerle birlikte kullanıcılar kalp ritmi takibinin yanında vücutlarının ne kadar zinde olduklarını da görebilecekler.

Şimdilik ne zaman çıkacağı bilinmeyen AirPods 2’nin ilerleyen süreçte yeni özelliklerinin de sızdırılması bekleniyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*