Angry Birds Space İndirilmeye Sunuldu!

Angry Birds’in son sürümü olan Space, indirilmeye sunuldu. Angry Birds Space hakkında tüm detaylar yazımızda.

 

Angry Birds, çıktığı günden itibaren akıllı telefonların gözdesi oldu. Angry Birds’in yeni sürümü olan Space tanıtıldı ve indirilmeye açıldı.

Oyun App Store üzerinden iPhone, iPad ve Mac bilgisayarlar için indirilmeye sunuldu. iPhone, iPad ve Mac’larda bu oyuna ücretle sahip olabileceksiniz. Diğer bilgisayar sürümleride ücretli olarak sunuldu.

Fiyatlardan bahsedecek olursak, iPad için 1.99 € iPhone için 0.69 € Mac için ise 2.99 € olarak indirilmeye sunuldu. Sahip olmak isteyenler bu ücreti ödeyerek sahip olabilecekler.

Angry Birds’in yapımcısı olan Rovio, oyunu severleri şaşırtmayı başardı. Oyunda pek fazla değişiklik olmasa da artık NASA yardımıyla kuşlar uzayda.

Angry Birds, uzay versiyonunun yanında yer çekimsiz alanıda getirmiş. Oyun tamamen uzayda geçiyor. Yer çekimsiz alandan yer çekimli alana geçmek oldukça profesyonelce ve güzel tasarlanmış ve strateji şekiller gelişmiş.

Önceden düz yüzeyler üzerinde avlamaya çalıştığımız hayvanları, artık yuvarlak bir alanda görüyoruz. Bu alanlarda meteor olarak tasarlanmış.

Oyunun yeni versiyonu ile 60 yeni harita gelmiş. Oyuna uzay sürümünün gelmesiyle, kuşlara da uzay kıyafetleri giydirilmiş. Oyun tamamiyle oynanacak bir hal almış.

Oyunun sürümleri ve indirme adresleri :

iPad versiyon : Angry Birds iPad

Mac versiyon : Angry Birds Mac

iPhone versiyon : Angry Birds iPhone

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*