Angry Birds Go Geliyor

Ellerinizi kaldırın ve neden yeni bir Angry Birds oyunu gelmiyor diye kendinize sorun. Eğer angry Birds müptelalarındansanız bu soruyu içinizde sormayacak kimse yoktur değil mi? Bu soruyu soranlara Roio’dan gayet neşelendirici bir cevap geldi ki o da Angry Birds Go oyununun yolda olduğu yönünde.

angry-birds-go

Popüler Angry Birds platformunun geliştiricileri  tarafından kendi bloglarından yayınlanan haberde, yeni bir oyun üzerinde çalışmalarının devam ettiği ve serinin bu oyununun isminin Angry Birds Go olacağı söylendi. Oyun hakkında şimdilik fazla bir detay yok fakat aşağıdaki ve yukarıdaki tanıtıcı resimler mevcut.

Rovio Blog’unda yer alan duyuru nitelikli haberde;

Kuşlar ve domuzcuklar şimdiye kadarki en korkunç ve macera dolu oyunda yerlerini alabilmek için sabırsızlanıyorlar. Ütün favori karakterleriniz yeni bir başlık altında Piggy Adası’nda geri dönüş yapıyorlar ve size şimdiye kadar olmadıkları kadar daha yakınlar. Onun adı Angry Birds fakat daha önce hiç tanımadığınız bir şey.

Tekrar söylüyoruz, sadece yukarıdaki açıklama ve ekran görüntülerinden Angry Birds Go oyununun nasıl olacağı yönünde tahminde bulunmak biraz güç. Keza bildiğimiz Angry Birds oyun formatından biraz daha farklı bir türde oyun karşımıza çıkabilir. TouchArcade web sitesinden bazı kullanıcıların tahmini, Temple Run tarzı bir koşu oyununun da gelebileceği yönünde.

angrybirdsgo

Şimdilik oyun için herhangi bir yayınlanma tarihi mevcut değil. Rovio şirketi yaz boyunca güncellemelerin olacağını belirtiyor ki bu da oyunun yazın sonu, sonbaharın başı gibi çıkabileceği yönünde yorumların oluşmasına sebebiyet veriyor.

Oyunla ilgili güncellmeler ve yeni bilgiler için Angry Birds Facebook sayfasını beğenip bildirimleri takip edebilirsiniz.Angry Birds Resmi Sayfası

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*