Android iPhone Görünümü

Android iPhone ile Aynı Görünüme Sahip Olur Mu?

Android platform iOS’a gore daha fazla özelleştirme fırsatı bulabileceğiniz bir ortam sunuyor. iOS belki güvenlik nedeni ile belki kendi yapısı gereği; kısıtlı, güvenli ve tasarım değişikliklerine fazla izin vermeyen kuralcı bir platform sağlıyor.Android için özelleştirme seçeneklerinin fazlalığı elbette uygulama geliştiricilerinin de dikkatinden kaçmıyor. Bu amaçla da bir çok uygulamayı uygulama mağazalarına yerleştiriyorlar.  Geliştirilen uygulamalarla Android telefonunuzun görünümünü iPhone görünümüne dönüştürmeniz bile mümkün hale geliyor.

Android iPhone Görünümü

Giriş ekranı, kişi listesi, kilit açma stili hatta SMS yazma stili gibi birçok özellik bu uygulamalar ile Android telefonu iPhone görünümüne kavuşuyor.Gerekli olan uygulamalardan yardım alarak Android telefonlarının görünümünü iPhone görünümünden farksız bir hale dönüştürebilirsiniz. Uygulamalardan memnun kalmazsanız tekrar eski Android görünümüne geçmek için uygulamaları kaldırmanız yeterli olacaktır.

Giriş ekranı değişikliği için öncelikle Go Launcher Ex’i ve ardından iPhone Go Launcher EX Theme’i yüklemelisiniz.

İndir: Go Launcher Ex

İndir: Go Launcher Ex Theme

Kişi listesinde görünümünü iPhone kişi listesindeki görünüme çevirmek için Go Contacts’ı ve ardından GO Contacts iPhone Theme’i yüklemeniz gerekiyor.

İndir: Go Contacts EX

İndir: GO Contacts iPhone Theme

Kilit ekranınızın iPhone’un kilit ekranına benzetmek için Main uygulamasını yüklemeniz, ardından iPhone – Magic Locker Theme’i yüklemeniz gerekli.

İndir: MagicLocker Main

İndir: iPhone – Magic Locker Theme

Uygulamaları yükledikten sonra ana uygulama içerisinden Themes’e gidip, iPhone stili seçilmelidir.

iPhone stili bir klavye kullanmak için Android’li cebinizde iPhone Keyboard Emulator’a uygulaması ile yüklemelisiniz. Reklam elbette biraz rahatsız edici. iPhone teması içeren AItype Keyboard’ı reklamdan kurtulmak için kullanabilir. Ama AItype Keyboard’ın 15 günlük ve sonrasında ücret isteyeceğini unutmamalısınız.

İndirin: iPhone Keyboard Emulator

İndirin: AItype Keyboard

iPhone’un müzik yürütücüsü tasarımına benzer bir müzik yürütücüsü isterseniz ücretli bir çözümü mevcut:  aPod.

İndirin: aPod

Kısa mesaj yazma işleminin iPhone görünümüne benzemesi için de GO SMS Pro’yu yükleyip ardından iPhone Epic GO SMS Theme temasını yüklemelisiniz. iPhone teması daha sonradan seçilmelidir.

İndirin: GO SMS Pro

İndirin: GO SMS Pro iPhone theme

Uyarılarınızı da iPhone benzeri hale getirebilirsiniz. Ücretsiz bir uygulama olan iPhone Notifications Lite çözüm için kullanılabilecek bir uygulama.

İndirin: iPhone Notifications Lite

 

2 yorum

  1. Gayet güzel bir cihaza benziyor. Bilgilendirme içinde teşekkürler.

  2. Balgat kartvizit baskı

    Tema olarak olabilir ancak Android ve İOS ikiside farklı tasarım cizgilerine sahipler bu nedenden dolayı bir birlerine yakın olabilirler ancak benzerleri olması çok zor gibi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*