Android Deneyiminizi Mükemmelleştirecek Uygulamalar

Tavsiye edeceğimiz ilk uygulama androiddeki eski uygulamalardan olan ES File Explorer. ES File Explorer yayınlandığı zamandan beri gelişen ve sürekli kendini iyileştiren tam donanımlı bir dosya yöneticisi uygulamadır.

Bu uygulama tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Ücretli olan ES File Explorer Pro uygulamasıyla yeni özellikler eklenmiştir. Bu uygulamada dosya tarama özelliği, root explorer, arşivleme ve arşivden çıkarma, FTP desteği, multimedia oynatma desteği, bulut depolama desteği , SMB desteği WebDAV desteği ve daha fazlasını sunmaktadır.

Evernote

Evernote tartışmasız şimdiye kadar oluşturulmuş en güçlü not alma uygulamasıdır.  Not almanın yanında çeşitli yetenekler sunan uygulama liste oluşturma, ses video resim ekleme ve bütün bunları bulut depolama hesabı ile senkronize etme özelliği vardır. Evernote Premium ücretli versiyonunda ise PDF notu, daha iyi gizlilik seçenekleri ve çevrimdışı erişim imkanı gibi özellikleri eklenmiştir.

Androidde-cok-kullanilan-uygulamalar

Google Drive Suite

Google tarafından oluşturulmuş Google drive tüm kullanıcılarına 15 GB depolama mevcut depolama imkanı sunan bulut depolama uygulamasıdır. Google drive’da Google docs, Google sheet, Google slides, Google photo ve Google keep  gibi özelliklerde bu uygulamaya dahildir. Aynı zamanda dosya paylaşım özelliğinde destekliyor.

SwiftKey Keyboard

SwiftKey Keyboard  en güçlü ve özelleştirilebilir üçüncü parti klavye uygulamalarından biridir. Ücretsiz olan bu uygulamada isterseniz tema özeliklerini ücretli olarak edinebilirsiniz.

MORECAST

MORECAST açık, anlaşılır ,çok iyi arayüzlere sahip bir Hava durumu uygulamasıdır. Bu uygulama iki şehir arasındaki rota bilgilerine göre hava durumu bilgilerini vermektedir. Ücretsiz olan bu uygulama kendi türünün en gelişmiş uygulamasıdır.

MORECAST-uygulamasi

Camera 360 Ultimate

Camera 360 Ultimate,  birçok özelliğiyle Androiddeki en iyi kamera uygulamalarından biri. Camera 360 Ultimate kamera kullanarak en iyi sonucu almayı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.  200’den fazla filtre, NFC fotoğraf paylaşım ve tek tuşla düzenleme imkanı sunmaktadır.

Poweramp

Poweramp, androiddeki iyi bir müzik oynatma uygulamasıdır.  Poweramp çoğu dosya türlerini desteklemesiyle güzel bir deneyim sunmaktadır.

poweramp-muzik-uygulamasi

Duolingo

İçinde bulundurduğu onlarca testlerle alıştırmalarla ingilizce bilginizi tazeleyecek okuma, yazma ve dinleme yeteneğinizi geliştirecek güzel bir uygulamadır. Günlerce oynayarak günlük seriler oluşturabilir arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*